400 תושבים בכנס של יאיר לפיד בבת ים

לפיד בכנס

לפיד בכנס

ביום חמישי האחרון (8 בפברואר) הגיע יו"ר מפלגת "יש עתיד", יאיר לפיד, לכנס בבת ים בהשתתפות כ-400 תושבים שהגיעו לאולמי "סוסייטי". את הכנס ארגן מטה המפלגה בעיר בראשותו של ירון לוי,.

בתחילת דבריו התייחס לפיד לתחושות הציבור בעקבות התנהלות הממשלה: "הם עסוקים רק בעצמם. זה לא חשוב אם זה צודק או לא צודק, אם זה נכון או לא נכון, לא זה מה שחשוב, חשוב במה הם עסוקים. הם עסוקים בעצמם, בחקירות שלהם, בכספים שלהם, במקורבים שלהם, ובג'ובים שהם מחלקים לעצמם במקום באזרחי מדינת ישראל".

לאחר מכן הוסיף לפיד: "אני מסתובב הרבה בארץ ואני גאה לראות את האנשים המדהימים שיש במדינה. למדינה הזאת יש צבא חזק ומוסרי, יש פה כלכלה משגשגת ובעיקר יש פה אנשים ערכיים ומוכשרים. אנשים שאוהבים את מדינת ישראל. אבל יש חור בטנק הדלק, והחור הוא המערכת הפוליטית שלנו. השלטון. האם האזרחים המופלאים האלה מקבלים את מה שמגיע להם? הגיע הזמן שנתייצב מול זה בלי למצמץ. אנחנו פה כי אנחנו מוכנים ויכולים להנהיג ולהוביל ולנהל את מדינת ישראל!"

בנוסף לפיד הציג את תכנית "7 הנקודות" של מפלגתו "לחיזוק מדינת ישראל": "העתיד זה לא משהו שמחכים לו. העתיד זה משהו שמובילים אליו. תפקיד ההנהגה הוא לשפר ולהפוך את חיינו לטובים יותר ולפעול למען עתיד ילדינו, אבל זה לא קורה. היום לא מתקיים אף דיון, בשום פורום בשלטון, לאן רוצים להצעיד את ישראל בחמש השנים הקרובות. לנו ביש עתיד יש תכנית מסודרת הכוללת 7 נקודות בנושאים הביטחוניים הכלכליים, בזירה הבינלאומית בחינוך וברווחה, שעוסקת במה שחשוב לציבור הישראלי, כי זה תפקידה של הנהגה".

לאחר הכנס הודה לוי למאות התושבים שהגיעו לכנס: "אני גאה להיות חלק מקבוצת של אנשים נחושים שהמטרה העיקרית שלהם היא לתקן, לשנות ולשפר את איכות חיינו בעיר בת ים ובמדינה. ההצלחה המשותפת שלנו פה תוכל להתרחש רק ברגע שנלמד להקשיב אחד לשני. גם אם אנחנו לא נסכים על רוב הדברים, לפחות נלמד לתקן ביחד את הדברים אליהם אנו כן מסכימים".

פורסם על ידי