5 כוכבי יופי למקוואות בת ים

מקווה טהרת אסתר בבת ים

מקווה טהרת אסתר בבת ים

 אתמול (שני, 11 בספטמבר) זכתה המועצה הדתית בבת ים בפרס כוכבי היופי לשלושת המקוואות של המועצה הדתית. הטקס החגיגי נערך במשרדי המועצה לישראל יפה ובמעמד הרב הראשי של תל אביב הרב ישראל מאיר לאו, השר לענייני דת דוד אזולאי, יו"ר המועצה לישראל יפה אברהם כץ-עוז ומכובדים נוספים.

זו השנה השנייה ברציפות שמקוואות המועצה הדתית בבת ים זוכים בחמישה כוכבי יופי. במועצה הדתית הדגישו, כי לאחר שבשנה שעברה העלתה המועצה הדתית לראש סדר העדיפויות שלה את שיפור חוויית השימוש במתקני המועצה הדתית ושינתה את תהליך קבלת שירותי הדת בעיר לחוויה מיוחדת בהשקעת משאבים וכוחות רבים, "כעת ניתן  לראות תוצאות עקביות".

"חכמינו לימדונו 'יגעת ומצאת תאמין', לאחר שבשנה שעברה זכינו, חרטנו על דגלנו שלא נפסיק להשקיע ולשפר. זה לא פשוט וזה כרוך בעבודה קשה, ובזכות מאמצים גדולים ומסירות של כל עובדי המועצה אנו רואים פרי לעמלנו זו השנה השנייה", מספר בנימין אלחרר, יו"ר המועצה הדתית. "אנו מודים לקרן ולחברי ועדת הפרס על הכבוד הגדול, אך בשבילנו הפרס האמיתי הוא התגובות הנפלאות של הציבור הפוקד בהמוניו את מתקני המועצה בכלל, ואת המקוואות בפרט. אנו מאמינים בלב שלם שהמפגש עם מתקנים מפוארים ויחס אדיב גורמים לציבור הרחב לכבד ולאהוב את היהדות, וזה שכרנו".

פורסם על ידי