24 שוחרים חדשים הושבעו בביה"ס דרכא-המר

שוחרי בת ים | צילומים: מור נחום

שוחרי בת ים | צילומים: מור נחום

בטקס חגיגי ומרגש במעמד ראש העיר יוסי בכר הושבעו לאחרונה 24 שוחרים חדשים, במחזור החמישי של מסלול "פלדה כחולה" של חיל האוויר הפועל בבית הספר "דרכא המר" – היחיד בעיר ובמחוז תל אביב מקרב בתי הספר הממלכתיים-דתיים בו נפתח ופועל המסלול. בשנה שעברה סיים את לימודיו מחזור השוחרים הראשון.

מעיריית בת ים נמסר כי 90  תלמידים לומדים בבית הספר במסלול השוחרות. הם משתלבים במגמות הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים ומגמת פיקוד ובקרה. בנוסף למערכת הלימודים הרגילה, משתלמים השוחרים במגוון נושאים צבאיים דוגמת מורשת קרב, היכרות עם חיל האוויר, סיור בבסיסים צבאיים ומפגשים עם קצינים, מפקדים וצוותים טכנולוגיים. סגל המורים שלהם כולל בנוסף לצוות בית הספר חיילים וחיילות של חיל האוויר, ואלה מופקדים על החלק הצבאי של המסלול ומסייעים בתגבורים לימודיים. בתום לימודיהם עתידים השוחרים להשתלב בתפקידים משמעותיים במערך הטכנולוגי של חיל האוויר.

בטקס ההשבעה נכחו גם מנהלת תחום פיתוח פדגוגי ברשת דרכא רויטל לב גורן, נציגי חיל האוויר סא"ל שרון אסולין ורס"ן רמי לוי, מנהל ביה"ס הרב נועם סאסי, סגל בית הספר והורי התלמידים. ראש העיר אמר בין היתר בדבריו כי "מסלול פלדה כחולה תואם את החזון החינוכי שהציבה עיריית בת ים, החותר למצוינות לימודית וערכית להישגים ולתרומה למדינה ולחברה".

שוחרים650סגל650מקבל-דרגה650

פורסם על ידי