כנס להעלאת הביטחון והסדר הציבורי בחופי בת ים

ראש העיר נואם בכנס | צילום: דוברות העירייה

ראש העיר נואם בכנס | צילום: דוברות העירייה

אתמול (שני) התקיים בבת ים כנס "איכות חיים בחופי בת ים" בהשתתפות נציגי עיריית בת ים, נציגי משטרת ישראל, נציגי ועדי בית המתגוררים בסמיכות לחופי הים ובעלי עסקים באזור החוף וטיילת. במהלך הכנס, שנערך במעמד ראש העירייה יוסי בכר ומפקדת מרחב איילון של המשטרה נצ"מ סיגל בר צבי, הוצגו פעולות השיטור והאכיפה שמבצעת משטרת ישראל בטיילת ובחופים במהלך הקיץ, וכן פעולות האכיפה, שירותי ההצלה והשירותים השונים הניתנים על ידי עיריית בת ים.

בנוסף, נציגי ועדי הבתים ובעלי עסקים במקום הציגו את הצרכים שלהם ואת הסוגיות הטובות והבעייתיות שבהם הם נתקלים במהלך עונת הקיץ. במסגרת השיח המשותף הוחלט על הקמת צוות חשיבה משולב שידון בכל הסוגיות שעלו על מנת לתת מענה ופתרונות מיטביים למען איכות חייהם של התושבים ובעלי העסקים במקום.

מפקדת מרחב איילון נואמת בכנס

מפקדת מרחב איילון נואמת בכנס

מהעירייה נמסר כי רק לאחרונה הקימה המשטרה בשיתוף העירייה צוות שיטור חופים, במסגרתו שוטרים רכובים על סאגווי החלו לסייר בטיילת ובחופי בת ים. היחידה מורכבת כרגע מעשרה שוטרים על סאגווי חדשני, ותתרחב בהמשך כחלק מתגבור משמעותי של השיטור והאכיפה ברחבי העיר וחיזוק תחושת הביטחון והנגישות לתושבים ולרוחצים בחופים.

ראש העיר יוסי בכר אמר במהלך כי "מדי קיץ פוקדים את החופים ואת טיילת בת ים למעלה ממיליון איש. זה דבר מבורך, שתורם מאוד לפיתוח העיר והעסקים בה, אך גם מהווה אתגר ומחייב היערכות של העירייה והמשטרה לשמירה על הסדר ולמניעת הפרעות לחיי התושבים. המפגש הזה הוא הזדמנות עבורנו ליצור שיח משותף שייתן מענה ופתרונות לכל הסוגיות שעולות במהלך הקיץ, ויבטיח קיץ מהנה ומוצלח לכולם".

מפקדת מרחב איילון, נצ"מ סיגל בר צבי הוסיפה ואמרה כי "קיים שיתוף פעולה פורה בין העסקים והעירייה למשטרה, ובכוונתנו לחזק את שיתוף הפעולה על מנת להמשיך ולשפר את איכות החיים במקום".

סטריפ-צביעת-רהיטים160

פורסם על ידי