יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל: בת ים זוכרת את 382 נופליה

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל: בת ים זוכרת את 382 נופליה

אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בבת ים ייפתחו הערב, יום ראשון (30 באפריל), בשעה 20:00, בצפירת דומייה בת דקה. העצרת המרכזית תתקיים בגן הניצחון, רחוב האתרוג פינת הרימון, בהשתתפות משפחות שכולות ואלפי תושבים ובני נוער, ובמעמד ראש העיר יוסי בכר ושר הבינוי והשיכון יואב גלנט. בעצרת: הדלקת לפיד זיכרון, הנחת זרים והקראת שמות הנופלים בהשתתפות הזמר דודו טסה והמקהלה העירונית “רננים”. מספר הנופלים בני בת ים עומד בשנה זו על 382. ואלה שמותיהם:

 

שם פרטי שם משפחה שנת נפילה חיל
אברהם אבוטבול 1973 חיל שריון
אלי אברהם 1994
יעקב אברהם 1948 חיל רגלים
נעמי אברהם 1975 חיל כללי
רחמים אברהמוב 1971 חיל אוויר
דוד אברז’ל 1980 חיל אוויר
גיא אברמובסקי 1993 חיל מודיעין
משה אדדי 1973 חטיבת נח”ל
צפורה אהרוני 1978 משטרת ישראל
מרדכי אהרונסון 1973 חיל שריון
אליהו אוחיון 1970 חיל שריון
ארנולד אופיר 2003
איגנץ אורליצקי 1973 חיל חימוש
רון אושרי 1979 תקשוב
אלברט אטרקצי 1985
מנחם אייגר 1993
חיים אילון פסטרנק 1973 חיל רפואה
משה-עמרם איפרגן 1967 חיל שריון
אליעזר אלבז 1979 חיל רגלים
אליהו אלוף 1968 חיל שריון
אליהו אלימן 1973 חיל חימוש
סייליס אליעזר 1973 חטיבת גולני
עידן אלפר 1997 מודיעין-איסוף קרב
אהרון אלקבץ 1937 אצ”ל
יעקב אמיר 1992 חיל מודיעין
מנשה אנואר 1978 חיל שריון
ארן אניז’ר 1994 חטיבת נח”ל
אליהו אפוטה 1960 חיל שריון
אלכסנדר אפל 1970 פיקוד העורף
שמעון אקב 1973 חיל שריון
צבי הרש אקהויז 1973 חיל חימוש
ראוף ארבילי 1983 משמר הגבול
רועי ארדות 2006 חטיבת כפיר
יצחק ארואטי 1973 חיל תותחנים
מרדכי ארזה 1986 משטרת ישראל
אפרים ארליך 1969 חיל תותחנים
גבריאל אשכנזי 1983
דוד אשכנזי 1964 חיל שריון
משה אשכנזי 1973 חיל שריון
אהרון אשר 1977 חטיבת הצנחנים
רוני אשר 1985 חיל רפואה
יוסף בובליל 1978 משטרת ישראל
איתן בוברוב 1972 חטיבת כפיר
מוריס בוגנים 1992
אילן בוזגלו 1991 חיל לוגיסטיקה
חיים בוטבול 1977 חיל חימוש
דוד בויוק ברוקס 1973 חיל תותחנים
יורי בונדרבסקי 2003 טירונות
עמית בוסידן 2002 חיל רגלים
אלכסנדר בורשצ’וק 1967 חיל שריון
עזרא בטש 1978 חיל אוויר
זמיר ביבי 1976 חיל מודיעין
יצחק ביטרן 1973 חיל שריון
אברהם בינשטוק 1967 חיל רגלים
יואל בירון 1948 חיל שריון
יצחק בירקה 1973 חיל שריון
יוסף בלייער 1948 חיל שריון
יוסי בלילי 2005 חיל לוגיסטיקה
יונה בלסון 1974 משטרת ישראל
אברהם בן גויה 1985 משטרת ישראל
יחיאל בן הרוש 1978 חיל אוויר
מיכאל בן זקן 1973 חיל הנדסה
אריה בן חור 2001
אורי בן טוב 1996 חטיבת כפיר
אברהם בן משה 1973 חיל הנדסה
אליהו בן נון 1981
עליזה בן נעים 1987 חיל רפואה
אליהו בן עדי 1995
אברהם בן עזיז 1973 חיל שריון
דוד בנאי 1973 חיל שריון
שבתאי בן-ארויה 1980 חטיבת נח”ל
הרצל בן-דויד 1968 חטיבת גולני
יצחק בן-יוסף (שטוסל) 1973 חיל שריון
יוסף בניטה 1973 חיל רפואה
משה בנימין 1973 חיל חימוש
אנדרי בן-מנחם 1973 חיל שריון
שרה נעמי בן-צור 1992 חיל מודיעין
אליהו בסון 1973 תקשוב
יעקב ברודשטיין 1952 חיל ים
אברהם ברוך 1948 חיל רגלים
אשר ברוך 1991 חיל שריון
יוסף ברוך 1974 חטיבת הצנחנים
ישראל ברוך 1986 חיל אוויר
מרי ברוך 1992 משטרת ישראל
ברוך ברונשטיין 1982 חיל חימוש
חיים ברוקר 1973 חיל תותחנים
דוד ברזילי 1988
ברנרד ברמי 1973 חטיבת גולני
יורם ברנדויין 2003
הרמן ברסלאו 1953 חיל שריון
ישעיהו בר-עם טרטקובסקי 1969 חיל שריון
יוסף ברקוביץ 2007
אבישי גבע 2012 משטרת ישראל
שרון ג’והני 2010 חטיבת כפיר
חיים גוזלן 1973 תקשוב
נתן גוטנציק 2002
עופר גולד 1989 תקשוב
אליהו גולדהכט 1973 חיל שריון
שלומי ג’וסטו 2001 חיל אוויר
מאיר גורדון 1976 חיל אוויר
משה גורדון 1974 חיל שריון
דוד גורדוקל 2001 חיל לוגיסטיקה
שמואל גורן 1988 חיל חינוך
אילן גורן וגנר 1959 חיל אוויר
נסים גיסי  קיסי 1977 חיל אוויר
יעקב גירון 1973 חיל שריון
ראובן גל גלמן 1968 חיל ים
זהר גלזר 1992 חיל אוויר
שאול גליק 1979
ישראל גליקזם 1948 חיל שריון
גבריאל גלם 1984
שמואל גלס 1973 חיל שריון
דויד גלעדי 1967 חיל רגלים
יחיאל גמליאל 1968
אשר גנאח 1973 חיל תותחנים
יורם גנור גרינברג 1973 חיל רגלים
הרי-שאול גרינברג 1970 חטיבת נח”ל
רבקה גרינברג 1983 חטיבת נח”ל
צבי גרסטנר 1991
אליהו גת  גולדשטיין 1976 חיל אוויר
גיל דאדון 1994 חיל רגלים
מירב-מאיר דברשוילי 1982 חטיבת הצנחנים
עמרם דדון 1982 חיל שריון
כלאפו דואני 2005
מנשה דואניס 1973 חיל שריון
נחום דוקשיצקי 1974 חיל אוויר
אברהם דנה 1986
אברהם דר 1975 חיל שריון
יוסף דר 1990 חיל רגלים
צבי האוזנברג 1949 חיל רגלים
חיים האוזר 1973 חיל לוגיסטיקה
יצחק-זאב הוכמן 1948 חיל רגלים
גבריאל הורוביץ 1982 חיל שריון
רפאל הילב 1967 חיל שריון
יעקב הכהן-טראב מסלתון 1985 חיל מודיעין
לאה הכט 1973 חיל כללי
יגאל הללי 1973 חיל שריון
רחל הלר 1974 חיל חינוך
אליעזר העליון 1973 חיל חימוש
משה הראל (הוכברג) 1973 תקשוב
סלומון הרוש 1990
נחמן הרשקוביץ 1969 חיל רפואה
אליהו והבה 1967 חיל שריון
משה והבה 1975 חטיבת גולני
אליעזר ווינדר 1959 חטיבת הצנחנים
אהרן וויס 1973 חטיבת גולני
סנדו וולט 1970 חיל הנדסה
משה וורמן 1976 חיל אוויר
שאול וורמן 1971 חיל שריון
יהושע ויאטר 1973 חטיבת גולני
ברוך וייצמן 1983 חיל אוויר
יוסף וירניק 1973 חיל רפואה
ראובן וקר 1948 חיל שריון
אביעזרי זאבי וולף 1955 חטיבת נח”ל
מיכאל זווט 2002 משטרת ישראל
בנימין זילבר 1973 תקשוב
אורי זילברשטיין 1973 חיל שריון
יואב זינגר 1994 חיל לוגיסטיקה
אלי זיתונה 1973 חיל שריון
דוד חביליבצקי 1967 חטיבת הצנחנים
לילי חג’ג’ 1971 תקשוב
ציון חדד 1970 חיל שריון
ציון חדד 1968 חטיבת הצנחנים
יוסף חולי 1988 חיל חימוש
יעקב חוליגואה 1948 חיל רגלים
ראובן חזן 1991
תומר חזן 2013 חיל אוויר
אליעזר חיים 2001
נאגי חיים 1995
ראובן חיים 1973 חיל שריון
רחל חיים 1970 חיל לוגיסטיקה
משה חלפון 1998 חטיבת גולני
רפאל חלפון 1972 חיל רפואה
שמואל חלפון 2006 חיל חימוש
רוני חן חסאן 1982 חיל כללי
יפה-יפית חסקי 1992 חיל אוויר
אהרן חרמון 1957 חיל תותחנים
איואן פלורין טאודורסקו 1989 חטיבת גבעתי
שמעון טייב 1953 חיל רגלים
נעם טירולר 1986 חיל שריון
חיים טלמור  באבא 1973 חיל שריון
אליהו יונה 1973 חטיבת הצנחנים
יוסף יוספוף 1989
עמירם ים 1977 חיל מודיעין
יאיר יעבץ 1974 חיל כללי
יעקב יעבץ  יגבץ 1973 חיל שריון
דוד יעקבזון 1973 חיל שריון
נחמיה יעקבי 1948 חיל רגלים
הדס יעקובי 1998 חיל לוגיסטיקה
אליהו יפת 1960 חטיבת הצנחנים
מיכאל יקואל 1949 חיל כללי
מרדכי ישראלי 1967 חיל ים
אלברט כהן 1967 חיל חימוש
אליהו כהן 1965
יחיאל כהן 1994 חיל כללי
ליאור כהן 2002 חיל חימוש
מרדכי כהן 1967 חיל רגלים
מרקו כהן 1985
משה כהן 1994 חיל אוויר
עזרא כהן 1977 חיל מודיעין
רוברט כהן 1985 חיל מודיעין
רישארד כהן 1974 חיל חינוך
עזרא כושנגי 1980
צבי כץ 1976 חיל אוויר
אייל לוי 1993 חטיבת גבעתי
דודי לוי 1972 חיל מודיעין
יהושע לוי 1973 חיל שריון
יעקב לוי 1985 חטיבת הצנחנים
יעקב-אליהו לוי 1973 חטיבת הצנחנים
מישאל לוי 1967 חיל שריון
ניסים לוי 1982 חיל שריון
נסים לוי 1972 חיל אוויר
צבי-אשר לוי 1959 חיל אוויר
שלמה לוי 1974 תקשוב
ישראל לוין- לויאשוילי 2005 חיל חימוש
הנרי לוסקי 1994 חיל שלישות
חנן לזרוביץ 1978
גרשון ליכטמן 1996
דניס למינוב 2004 חטיבת גולני
דוב לנגא 1968 חיל רגלים
שלמה מאירי 1988 חיל לוגיסטיקה
קרול-חיים מבה 1973 חיל חימוש
נסים מבורך 1982
ישראל מגיד 1986
זאב מוהל 1971 חיל שריון
אליוט מורנו 1991 חיל הנדסה
אליעזר מזרחי 1983 תקשוב
ציון מחלוף 1993
דוריקם מטלון 2001
יורם מיכאלי 1991 חיל מודיעין
יצחק מכליס 1948 חיל רגלים
אליהו מלח 1956 חיל רגלים
אריה מלינצקי 1973 חיל שריון
דוד מליק 1982 חיל חינוך
יואל מנצור 1985 חיל אוויר
יצחק מנשה 1980 חיל אוויר
אורן מסיקה 1996 חטיבת כפיר
דויד מרגלית 1967 חיל שריון
אליהו משה 1973 חיל שריון
ציון משה 1987
שמעון משה 1983 חיל אוויר
יעקב משיח 1966 חיל שריון
יצחק משיח 1970 חיל שריון
משה משען 1965 חיל אוויר
איילת נאור 1990 תקשוב
ליאורה נהרי 1969 חיל שריון
יצחק נוריאל 1980 חיל אוויר
מאיר נזר 1973 חיל חינוך
אברהם נח 1985 פיקוד העורף
שלום נח 1973 חיל שריון
איתן נחמן 1974 חיל תותחנים
אהרן נחתומי פייקש 1968 חיל תותחנים
יוסף נטף 1967 חיל שריון
פליקס ניקולאיצ’וק 2003 טירונות
מעיין נעים 2004 חיל לוגיסטיקה
מסעוד סבג 1984 פיקוד העורף
צבי סבו 1988
אורי סבח 1973 חיל שריון
אליעזר סבח 1982 חיל שריון
יוסף סבח 1973 תקשוב
יוסף סביליה 1973 חיל חימוש
מאיר סגל 1969 חיל רפואה
משה סגל 1973 חיל שריון
שמואל סודרי 1995
מרדכי סויסה 1982 חיל הנדסה
בכור סופר 1998
יגאל סופר 1970 חטיבת הצנחנים
יהושע סופר 1948 חיל רגלים
דניס סוקנוב 2000 חטיבת גבעתי
רוני סלומון 1982 חיל שריון
אליהו סלונים 1956 חטיבת הצנחנים
דוד סליקטר 1973 חטיבת גולני
אבנר סלם 1957 חיל הנדסה
יעקב זאקי סממה 2006
יעקב סנדשישץ 1948 חיל רגלים
יצחק סעדיה 1973 חיל רגלים
יצחק ספיר 1974 חיל תותחנים
דוד סרוב 1974 חיל רגלים
שמחה סרויה 1992 תקשוב
שמעון סרוסי 1959 חיל אוויר
רנטו סרור 1980 חטיבת נח”ל
חיים סריה 1989 משטרת ישראל
צבי סתווי הרבסט 1987
נסים עבד 1956 חיל שריון
יחיא-יחיאל עבדו 1973 חיל חימוש
נורי עבדו 1981
עזרא עגמי 1970 חיל תותחנים
גד-יצחק עזרא 2002 חטיבת גולני
גולן עמאר 1998 חטיבת גולני
אברהם עסיס 1957
מאיר ערוסי 1976 חיל אוויר
שאול פאלח 1963 חטיבת גולני
זאב פוזניאק 1969 חיל שריון
אלכסיי פוטוביצ’נקו 2002 חיל אוויר
מישקה פוטרמן 1977 חיל לוגיסטיקה
מנחם פונדק 1964 חיל אוויר
שי (שמואל) פוסטמן 1998 חיל לוגיסטיקה
יוסף פורטל 1999 משטרת ישראל
מרדכי פיגלרצ’יק 1973 חיל שריון
נתנאל פיטוסי 1994 חיל כללי
יהושע פיינר 1965
חדווה פילון 1992 חיל ים
שמואל פישביין 1948 חיל שריון
אהרן פישלברג 1948 חיל שריון
דוד פלדמן 1973 חיל שריון
יעקב פלדמן 1970 חיל לוגיסטיקה
אברהם פלח 1967 חיל שריון
ראובן פנחס 1947 חיל שריון
ניסים-יגאל פסו 1973 חטיבת גולני
יצחק פקס 1977 חיל משטרה צבאית
פנחס פרבר 1982
יוסף פרוסק 1943 בריגדה
מרדכי פרידל 1970 תקשוב
צבי פרידמן 1973 חיל לוגיסטיקה
מנחם פרימן 1957 חיל כללי
אברהם פריש 1964 חיל מודיעין
יצחק פרץ 1964 הגנה מרחבית
דן פרקש 1974 חיל אוויר
עופר צדוק 2008
מנחם נתן צימרמן 1948 חיל שריון
אורן צלניק 2002 חיל רגלים
רפאל צראף 1971 פיקוד העורף
שרל קבילו 1956 חטיבת גולני
נתן קגל 1965
שלמה קדוש 1973 חיל הנדסה
אמיר קדרון קלוריסקי 1970 חיל אוויר
מיכאל קובלנקו 2014
בן ציון קובריגרו 1982 חיל רגלים
דוד קוגמן 1987 חיל אוויר
אוריאל קולטון 1998 חיל אוויר
מרדכי קולטון 1973 חיל רגלים
מרדכי קומפורטי 1992
גרשון קופצ’ק 1970 חיל ים
שמואל קלוגהפט 1997 חיל רגלים
שמעון קליאוט 1982 חיל תותחנים
גלעד קליגרמן 1992 משטרת ישראל
יעקב קליין 1974 חיל רפואה
סמי קסוטו 1996 חיל לוגיסטיקה
לירון קסטון 1996 חיל תותחנים
אביב קרודו 2002 משטרת ישראל
מיכאל קרוננפלד 1973 חיל שריון
דניאל קריגר 1950 משטרת ישראל
ישראל קרייצר 1969 חיל רגלים
יעקב קרפתי 1978
יצחק קשת קוסאשוילי 1979 חיל אוויר
ירין רבינוביץ 2011 חיל שריון
רוני רוזיו 1999 חיל רפואה
חיים-זאב רוזנבלום 1970 חטיבת נח”ל
נח רוזנברג 1948 חיל רגלים
בצלאל רוזנמן 1971 חיל שריון
שמואל רוט-אדמוני 1988 משטרת ישראל
ליאון רוטמנש 1967 חיל שריון
יצחק רויטר 1973 חיל שריון
אליהו רולו 1970 חיל שריון
טוביה רון 1984 חיל שריון
יעדור רזיטל 1967 חיל רפואה
אליהו ריבק 1967 חיל רגלים
ישראל רכאח רוקח 1973 חיל אוויר
מיכאל רנדלר 1993 משטרת ישראל
ברוך שבן 1965 חיל אוויר
חיים שואף 1973 חיל שריון
שבתאי שוארצברג 1950 חיל אוויר
חנוך שטיינדלר 1948 חיל רגלים
משה שטיינר 1969 חיל רגלים
שמעון שטרן 1948 חטיבת גולני
לירן שיבר 2006 חיל תותחנים
שושנה שמאי 1985
אברהם שמואל 1973 חיל שריון
דוב שנקמן 1968 חטיבת גולני
אייל שעיה 2004
אברהם שקרגי 1962 חיל שריון
ישראל שרז 1957
שמואל שריר 1967 חיל שריון
אליהו שרם 1990 תקשוב
יום טוב שרם 1967 חיל רגלים
אמציה שרמן 2000
עזרא שרעבי 1969 חטיבת הצנחנים
גיל שרף 1985 חיל שריון
עזרא ששו 1991
אסנת ששון 1989 תקשוב
זאב ששון 1973 חיל שריון
אליעזר תמר 1974 חיל אוויר

פורסם על ידי