בת ים נפרדת ממפקד מחוז דן של פיקוד העורף

אל"מ אולו ובכר | צילום: דוברות העירייה

אל"מ אולו ובכר | צילום: דוברות העירייה

ראש עיריית בת ים, יוסי בכר, נפרד בסוף השבוע ממפקד מחוז דן של פיקוד העורף, אל"מ אמיר אולו, הפורש מתפקידו ומשתחרר מצה"ל. מהעירייה נמסר כי בין עיריית בת ים לבין פיקוד העורף קיים קשר קרוב והדוק, במסגרתו מתקיימים מפגשים רבים בין הדרגים המקצועיים והנהגת העיר לבין חיילי ומפקדי החיל, במטרה להכין את העורף לכל תרחיש חירום.

רק לאחרונה התקיים תרגיל במסגרתו תורגל תרחיש של רעידת אדמה בבת ים ובערי החוף, בו השתתפו ראש העיר ואלוף הפיקוד. פיקוד העורף שותף לכל האימונים והתרגילים בכל תחומי המוכנות לחירום וההיערכות לקיום שגרת חירום ובהם אוכלוסיה, חינוך, בריאות, מידע לציבור ועוד.

במפגש, בו נכחו גם מנכ"ל העירייה אפרים מזרחי, מנהל מחלקת הביטחון שלומי חזוני, רכז מל"ח יורם באום וסרן מאיה וויינברגר, קצינת רשויות ונפה במחוז דן של פיקוד העורף, הודה בכר  לאל"מ אולו, בשמו ובשם תושבי העיר, והעניק לו מגן הוקרה בו נכתב: "בתודה ובהוקרה על פועלך ותרומתך לביטחונם של תושבי בת ים". עוד הוסיף בכר בדברי ברכתו כי "היה לנו הכבוד לעבוד בשיתוף פעולה מצוין שהעלה את רמת המוכנות העירונית לכל תרחיש, וסייע לנו להתכונן לעתות שכולנו מקוים שלא יגיעו".

 

פורסם על ידי