שישה בני נוער מבת ים זכו באות שר החינוך לנוער מתנדב

רעות בן יהודה

רעות בן יהודה

שישה בני נוער מבת ים זכו באות שר החינוך לנוער מתנדב ע"ש אלעד ריבן ז"ל, על פועלם והתנדבותם למען הקהילה. הפרס המוענק על ידי שר החינוך נפתלי בנט ניתן לבני נוער שהצטיינו בפעילויות חברתיות וקהילתיות, התפתחות אישית ומעורבות חברתית ביותר מתחום אחד.

זוכת אות ההצטיינות הרשותית במחוז תל אביב היא רעות בן אריה מבית הספר "יעד" על התנדבותה בתנועת הנוער "הצופים" בשבט דן בבת ים, עם קבוצת "צמיד", חניכים בעלי צרכים מיוחדים.

חמשת זוכי אות ההוקרה הם: יובל דהן מבית הספר "רמות" שמתנדב בתנועת בני עקיבא; יובל ראובני מבית הספר "רמות" שמתנדב בתנועת קצב; צ'לסי שרון קליגמן מבית הספר "אורט רמת יוסף" על התנדבותה בתנועה "כנפיים של קרמבו"; תמי נסיך מבית הספר "אורט מלטון" על התנדבותה בתנועה "כנפיים של קרמבו"; בני ג'אג'אטי מבית הספר "דרכא המר" על פועלו במועצת הנוער העירונית והארצית.

את אותות ההצטיינות וההוקרה יקבלו בני הנוער בטקס שייערך בתאטרון חולון בחודש הבא. רעות בן אריה מסכמת: "אני מתנדבת בצופים מכיתה ד' ועכשיו אני בכיתה י"ב, מדריכת צמיד שזו קבוצת חניכים עם צרכים מיוחדים, כמוני. ההתנדבות בתנועה שינתה אותי מן הקצה אל הקצה, אני הרבה פחות ביישנית מבעבר בזכות תנועת הנוער. המטרה שלי זה להראות להם שכל מי שרוצה יכול להגשים את החלום שלו".

פורסם על ידי