לומדים לוגיסטיקה במגמה היחידה באזור. אורט צריפין

לומדים לוגיסטיקה במגמה היחידה באזור. אורט צריפין

מגמת לוגיסטיקה וניהול מערכות ממוחשבות, בבית הספר "אורט צריפין", מבטיחה לבוגריה עתיד מקצועי וכלכלי מובטח, תוך שיתופי פעולה עם התעשייה האווירית ועם החברות המובילות במשק.
"מדובר במגמה מהפכנית שפותחת דלתות, בהווה ובעתיד" מבטיחה מנהלת בית הספר, אילנה מאיו.

בית הספר "אורט צריפין" פותח מגמה חשובה ומעניינת, אשר הרישום אליה כבר בעיצומו. מגמת הלוגיסטיקה קיימת בבית הספר כבר מספר שנים, אולם לאחר מאמצים רבים של אנשי רשת "אורט" ונציגי משרד העבודה, שודרגה המגמה . והיא המגמה היחידה בכל אזור המרכז במתכונת לימודים זו.

במסגרת המגמה ילמדו התלמידים כבר היום את מקצועות ההווה והעתיד, ובהם ניהול רכש, ניהול מלאי, מסחר מקוון ברשת ועוד. התלמידים שיגיעו למגמה יזכו לשמוע הרצאות מסמנכ"לי חברות מובילות בענף הלוגיסטיקה , ונציגים בכירים בענף הצה"לי, הודות לשיתופי פעולה מרשימים שהתהוו לטובת תלמידי המגמה.

נדמה כי השת"פ הבולט ביותר, מתקיים עם אחד הגופים הביטחוניים החשובים בישראל אם לא החשוב בהם – התעשייה האווירית. שיתוף הפעולה יכלול סיורים והרצאות במרכזי הלוגיסטיקה של התעשייה האווירית.

בנוסף  במסגרת המגמה לומדים התלמידים תוכנות אונברסליות מתקדמות ביותר בענף המסייעות, בכל מערכות המידע הרלוונטיות לתחומים המדוברים.

בתמונה: המרכז הלוגיסטי של חברת אוריין

שלושה גופים נוספים שישתפו פעולה ויתרמו תרומה עצומה לתלמידים.

הראשון הוא קונצרן אוריין המתמחה בתחום שירותים לוגיסטיים בישראל והם חלק מקבוצה בנלאומית העוסקת בשילוח והובלה.

בנוסף מי שתהיה חלק מהתכנית היא  חברת יוטרון- המתמחה בתכנון והקמת חניונים אוטומטיים ומרל"וגים  מהמתקדמים בארץ ובעולם, כמו גם חברת שופרסל אחת מחברות הקמעונאות הגדולה בישראל. התלמידים יתנסו  במקצוע העתיד הזה וחלקם גם יעבדו בסניפים , מה שיפתח להם אופק תעסוקתי מובטח.

"המגמה החדשה, מדליקה מהפכנית ומציתה את הדמיון לומדים את העתיד כבר עכשיו" התייחסה למגמה מנהלת בית הספר אילנה מאיו."יצרנו שיתופי פעולה מדהימים עם הגופים המובילים במשק ועם המערך הצבאי של חייל החימוש. התלמידים יסיימו עם תעודה, ולא פחות חשוב ניסיון מקצועי אדיר, שיושג באמצעות יומיים עבודה בתשלום בחברות  בתחום הלוגיסטיקה ובחיל החימוש בבסיס צריפין.

בעת שירותם הצבאי יוכלו הבוגרים להיקלט במערך הלוגיסטי ולרכוש ניסיון נוסף, כך שבתום השירות יתאפשר להם  לצאת לשוק התעסוקה עם ניסיון של כמה שנים בתחום.  מה שיעניק כרטיס כניסה, לעתיד כלכלי מובטח. אני מזמינה את כל מי שזה רלוונטי עבורו לבוא להתרשם ולהירשם".ההרשמה בעיצומה עד ספטמבר".

פורסם על ידי