7 כללי חובה לפני שרוכשים מפיץ ריח מבית  Odora

7 כללי חובה לפני שרוכשים מפיץ ריח מבית  Odora

רכישת מפיצי ריח לבתי מלון מצריכה ידע עובדתי אודות הסביבה לה הם מיועדים. במקרה שלכם, בית המלון, יהיו 2 סוגים של מפיצי ריח רלוונטיים: מנטרלי ריחות רעים בחדרי השירות (חדר הכושר של בית המלון, חדר המטבח, חדר האוכל וכד'), ומשביחי ריחות בחדרי האירוח הייצוגיים (במסדרונות ובלובי). כשאתם עומדים לרכוש מפיצי ריח לבתי מלון חשוב מאד להיוועץ עם חברה מקצועית אשר תשכיל לאפיין לכם את בית המלון ולמפות את מפיצי הריח הרלוונטיים. להלן סט של שבעה כללים שכל מנהל רכש מפיצי ריח בבית מלון חייב להכיר.

אפיינו את החדר המיועד בבית המלון: חדר עבודה או אירוח?

אפיון זה חשוב מאד לקביעת הדגם המתאים של מפיץ הריח. בחדרי עבודה ושירות כמו מטבחים, חדרי כושר וחדרי אוכל – הריח הלא טוב כאן בשביל להישאר: שיירים של מזון, אנשים מזיעים וכד' הם השיגרה בחדרים הללו ולכן הריחות שייווצרו שם ללא התערבות מלאכותית לא צפויים להיות טובים. היות וזה בית מלון ייצוגי אשר פניו לאירוח, הוא צריך להציג סטנדרט גבוה גם באותם חדרים, וזה יתאפשר רק עם מפיץ ריח ייעודי לחדרי עבודה ושירות: מפיץ ריח שאלמלא החדרים הללו – צריכים להיות מותקנים רק בסביבה של 200-1,000 מ"ר ולעתים למעלה מדונם.

בחדרי האשפה, במטבחים, בחדרי האוכל ובחדרי הכושר אתם צריכים מפיצי ריח לעסקים בעלי שטח פיזור של 200 מ"ר לפחות (גם אם אלו חדרים קטנים מכך, הריח המצחין דורש זאת), ואם אלו חדרים בעלי ריחות רעים במיוחד כדאי לשקול הצבת מפיץ ריח בעל שטח פיזור של 1,800 מ"ר.

בחדרי אירוח – כיצד נדע איזה מפיץ ריח לבחור לבית מלון?

חדרי אירוח הם לא רק החדרים שהאורחים שלכם גרים בהם, אלא כל מקום במלון שאינו סובל מריח רע בהגדרה: דלפק הקבלה, הלובי, מסדרונות של מעליות, גרמי מדרגות וכמובן חדרי האורחים. מפיץ ריח לבית מלון במקרה כזה יכול להיבחר רק על ידי מדידה פיזית של השטח. ערכו מדידות ובחרו בדגם המבוקש: ישנם מפיצי ריח בעלי שטח פיזור של עד 20 מ"ר, 15-150 מ"ר, 15-250 מ"ר, 200-700 מ"ר, ואפילו 700-1,800 מ"ר. בהינתן שאין לכם עוד חדרי עבודה וכושר לאפיין, כנראה שלא יהיה צורך בשניים האחרונים, אלא אם המלון מכיל אודיטוריום או אולם קונצרטים בגדלים אלו. לרוב, מפיץ של 20 מ"ר יתאים לחדרי אירוח, למעט סוויטות שיזדקקו למפיץ של 15-150 מ"ר, וחדרי קבלה ולובי יזדקקו בדרך כלל למפיץ של 15-250 מ"ר.

מפיץ ריח לבית מלון – בהפעלת מפסק או תזמון מראש?

במציאות חיינו, מכשירי בית ומשרד רבים עובדים על בסיס תזמון מראש, או כמו שנהוג לקרוא לכך במחוזותינו, "בית חכם".   במיוחד כאשר אתם מנהלים בית מלון, חשוב שלמפיץ הריח שלכם יהיה מנגנון תזמון מראש שניתן יהיה לתכנת את הפעלתו ואת עוצמת הפצת הריח בכל יום בשבוע, ובכל שעה ביום. הדבר אפשרי לביצוע עם הדגמים של Odora מפיצי ריח אטומטיים.

מפיץ ריח בבית מלון ייעודי לתלייה או נייד?

כל מפיץ ריח בבית מלון צריך להיות מיועד לתלייה, ארגונומי ומיועד לשימוש קבע. אם המפיץ ידני, הוא עשוי להיגנב מהעמדות שלכם. בבתי מלון רבים נודעו סיפורים לא נעימים ולא מחמיאים על פירוק ברזים וגניבת מגבות חוף. הדבר  האחרון שאתם רוצים הוא שמפיץ ריח יוקרתי יילקח מכם אחרי שהשקעתם כסף רב בהצבתו. בחרו רק בדגם ארגונומי לתלייה.

תכנות מפיץ ריח – כיצד נעשה?

ברוב הדגמים הוא נעשה מממשק קל ונוח לתפעול מגוף המכשיר. בדגם הפשוט ביותר, שמשפיע על שטח פיזור של עד 20 מ"ר, ישנה, בנוסף, אפשרות לתכנת מהטלפון הנייד באמצעות אפליקציה ייעודית.

האם פעילותו של המפיץ מוגבלת? מה כדאי לעשות בשביל להקטין את ההשפעה של זה עלינו?

מפיץ ריח אינו בלתי מוגבל. הוא מפסיק לעבוד כשנגמר מילוי הפצת הריח. בדרך כלל, כשמכשיר משפיע על שטח פיזור רחב יותר, טנק המילוי שלו גדול יותר אנו ממליצים להצטייד בנוזלי מילוי ריח בבקבוקונים רזרביים ולהשתמש כאשר ישנה התראה שהנוזל הקיים עומד להיגמר.

Odora מפיצי ריח – שנים של ניסיון מול הנהלות בתי מלון

בחברת Odora מפיצי ריח לבית מלון יתכננו עבורכם מערכת הפצת ריח ייעודית לחדרי בתי המלון: מחדרי השירות ועד למקומות הלינה של האורחים שלכם, אתם תצוידו בכל הנדרש בשביל להסב זמן איכות לאורחים ולעובדי המלון. בואו להתחדש במערכת מפיצי אריח עוצמתית של Odora מפיצי ריח חשמליים לכל מטרה!

צילום: אודורה

פורסם על ידי