6 טיפים לבחירת החיתול הטוב ביותר למבוגרים

6 טיפים לבחירת החיתול הטוב ביותר למבוגרים

דרושה רק תאונה מביכה אחת, ביקור אצל הרופא או אירוע בלתי נשכח אחר כדי לדעת מתי הגיע הזמן לרכוש חיתולים למבוגרים. בין אם אתה מחפש חיתול למבוגרים עבור עצמך או עבור בן משפחה, זה מובן להרגיש בהתחלה לחץ ותחושה של הלם.
למרבה המזל, אנחנו כאן על מנת לעזור ולהרגיע אתכם כי זה לא קשה לבחור חיתול למבוגרים כפי שניתן אולי לחשוב.

החיתול הטוב ביותר למבוגרים: כיצד להעריך נכון את הצרכים?

מעקב אחרי דליפות – זה עשוי להיות קשה לעקוב בהתחלה אחרי הדליפות, אבל עם ניהול יומן בנושא תוכלו לקבל תחושה של מה גורם לדליפות מסוימות להתרחש. האם ישנן תרופות שמשפיעות על דליפת שתן? מזון? האם משתמשים בחיתולים למבוגרים ועדיים חווים דליפות? אם התשובה לשאלה האחרונה חיובית, ישנן לרוב שתי סיבות לכך: המוצר בו משתמשים הוא בגודל לא מתאים או שלא סופג מספיק.
טיפ: ליד מוצרים באתרים יש סימן של טיפות מים. מוצרים בעלי חמש טיפות מים הם אידיאליים עבור בריחת שתן בכמות גדולה.

סוג הדליפה – האם החיתול צריך להכיל צואה, שתן או את שניהם? שני הסוגים יכולים לגרום לריחות לא נעימים ולגירוי אם לא מטופלים מהר מספיק, אז יש לשים לב לכך. סוג הדליפה יעזור טוב יותר להחליט איזה סוג של חיתול למבוגרים לבחור.

מדידה מדויקת – ישנם מותגים שונים המייצרים חיתולים למבוגרים ולכל אחד מהם יש את טבלת המידות הייחודית לו. חשוב למדוד בהתחלה את המותנים והירכיים של האדם על מנת למצוא את המידה הטובה ביותר בכל מותג.
טיפ: הקפד לבדוק את המידות שלך בצורה טובה לפני החלטה על המידה המתאימה לך בכל מותג.

ניידות – תחתונים רגילים דורשים מעט עבודה על מנת ללבוש ולהוריד אותם. זה נכון גם לגבי אנשים אשר משתמשים בחיתולים למבוגרים. אם האדם אשר לובש אותם זקוק לסיוע בפעילויות יומיומיות; אם הוא זקוק לעזרה של מטפל מקצועי או של בן משפחה, אז  חיתולים עם לשוניות בצדדים יהיו מתאימים ביותר עבורם. אנשים ללא בעיות של ניידות יכולים להשתמש בתחתונים סופגים חד פעמיים.
טיפ: ישנם שני סוגים של חומר חיצוני על החיתולים עם התגיות. כיסוי הפלסטיק תמיד יהיה בעל הלשוניות עם הדבק אשר נועדו להיות מוסרות רק פעם או פעמיים.
בריאות העור – פצעים, דרמטיטיס ומצבים אחרים אשר גורמים לרגישות העור דורשם מחשבה בעת בחירת חיתול למבוגרים.
טיפ: חיתולים דמויי בדים עוזרים להזרמת האוויר ובכך לשמירה על העור.

ניסוי וטעייה מתמשכים – הדרך הטובה ביותר לגלות מה עובר הוא לנסות את המוצרים. תמונות של מוצרים ומפרטים הם מועילים ביותר, אבל יכולים לעזור עד רק במידה מסוימת. חיתול למבוגרים צריך להיות נוח ולהתאים בצורה טובה. איך כל מוצר מרגיש בתחומים חשובים כגון פתחי הרכל, החגורה האלסטית שלו או מיקום הלשוניות על הירכיים יכול לעשות הבדל גדול לאדם הלובש אותו.

אם כך, מהם החיתולים ה"טובים ביותר"? אומנם זה עלול להיות מבלבל לבחור את החיתול הטוב ביותר למבוגרים, אך ישנם טיפים חיוניים כאשר בוחרים את המוצר הטוב ביותר למניעת בריחת שתן עבורכם או עבור בני משפחה. דפוס בריחת השתן, גודל החיתול ובריאות העור הם רק כמה אינדיקטורים שיכולים לסייע בבחירת החיתול הנכון. החיתול הטוב ביותר למבוגרים אינו קיים רק אצל מותג אחד ספציפי אלא תלוי בצרכים הייחודיים של כל אדם ובאורח חייו. מותגים וסגנונות מסוימים יעבדו עבור אנשים מסוימים ולא עבור אחרים.

פורסם על ידי