5 רעיונות למתנה ליולדת

5 רעיונות למתנה ליולדת

חברה קרובה ילדה ועכשיו את מחפשת מתנה מפרגנת? החל מסט סבונים למקלחת ועד מנוי לשירותי טלוויזיה בסלון – הנה כמה רעיונות שאולי לא חשבת עליהם.

לידה היא אירוע מרגש שסוחף אחריו את כל המשפחה והמעגל הקרוב של החברים. עם זאת, לנו כאנשים שקרובים ליולדת יש גם אחריות מסוימת להקל עליה. בין היתר, אחת הדרכים לפרגן ליולדת רק אחרי הלידה היא להביא לה מתנה מקורית ולעזור לה בהתמודדות עם השבועות הראשונים.

הבעיה היא שלא תמיד קל למצוא מתנה ליולדת ושעל הפרק יש המון אפשרויות שונות. אז מה עושים? שואבים השראה מאחד הרעיונות הבאים:

  1. סט סבונים

ערכת טיפוח של מגבונים וסבונים לגוף היא מתנה קלאסית שנשים בכל גיל אוהבות לקבל. אין כמו סט סבונים מפנק בשביל לחזור לאט ובהדרגה לשגרה, להאריך את משך השהות במקלחת בזמן שבן הזוג שומר על התינוק ולשכוח לכמה דקות מהצרות. יתרה על כך, את ערכות הטיפוח והסבונים ניתן כיום להשיג במגוון ריחות ובהתאמה אישית לטעם של היולדת. בשביל זה רק צריך לדעת מה היא אוהבת ולהפעיל מרגלים כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה לבחירה נכונה.

  1. בגדים לתינוק

סוג אחר של מתנות לנשים אחרי לידה מיועד דווקא לתינוק. בהקשר הזה המתנה המובילה היא בגדים לתינוק, שחוסכים מהיולדת את הצורך לעמוד בפקקים בדרך לחנות וגם מצמצמים עבור את סל ההוצאות. את הבגדים ניתן להתאים למין התינוק, לגיל ולטעם של ההורים והכי חשוב לצרף ברכה אישית עם הקדשה מכל הלב.

  1. שובר לספא

עוד דרך לפנק נשים אחרי לידה היא לשלוח אותן לספא. אמנם קיימות מגבלות מסוימות בכל הנוגע לטיפולי עיסוי או שהות בתוך ג'קוזי, אך רוב האפשרויות עדיין רלוונטיות גם לנשים מבוגרות וצעירות בחופשת לידה. כמו כן, ניתן לדאוג לרכישת שובר ספא עם תוקף ממושך ולאפשר ליולדת לשמור עליו עד שהיא תתאושש לחלוטין.

  1. כרטיס להופעה

המתנה המושלמת היא משהו שהיולדת רוצה אבל לא תקנה לעצמה. בדיוק כאן נכנסת לתמונה האופציה של כרטיס להופעה של להקה, אמן או זמר אהוב. הכרטיס יכול להיות יחיד או זוגי וניתן להשאיר אותו פתוח לבחירת היולדת. סביר להניח שהיולדת לא תשתמש בכרטיס בימים הראשונים בבית, אבל הוא יעמוד לרשותה גם בהמשך ובכל רגע שיתפנה לה ביומן העמוס.

  1. מנוי לשירותי טלוויזיה

הטעות הנפוצה מייחסת לחופשת לידה תקופה של בטלה. בפועל, נשים אחרי הריון צריכות לקום מוקדם בבוקר, בקושי ישנות בלילה ובין לבין מתמודדות עם שיקום פיזיולוגי ופסיכולוגי של הגוף. אם נרצה לפרגן להן עם מתנה מקורית, נוכל לרכוש עבורן מנוי לשירותי טלוויזיה. כך ננעים את הזמן הפנוי שבכל זאת נשאר לנשים בחופשת לידה וגם נאפשר להן להשלים פערים בסדרות מומלצות.

פורסם על ידי