5 מוצרי פרסום לתערוכה מושלמת

5 מוצרי פרסום לתערוכה מושלמת

אחרי שהתכוננתם לקראת התערוכה שלכם לא מעט חודשים והכול כבר מוכן, אתם בוודאי נרגשים מאוד להתחיל אותה ממש בקרוב. מה שכן, רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, כדאי לזכור שגם מוצרי פרסום שמיועדים לתערוכות יכולים לתרום. בעזרת מוצרי פרסום כאלה תוכלו לשווק את התערוכה שלכם בצורה עוד יותר טובה ומוצלחת, מה שאומר שהרבה אנשים יידעו שהיא מתקיימת וירצו לבוא ולקחת בה חלק. בנוסף, כאשר מדברים על שילוב של מוצרי פרסום בתערוכות, מדברים גם על מתנות קטנות שכל האורחים יקבלו, כך שגם במובן הזה זו בחירה שתשמח את כולם. אתם תוהים איזה אופציות קיימות היום בתחום הזה? שמעתם על האפשרות של הדפסת רול אפ אבל אתם לא בטוחים האם זה מספיק? אפשר להבין ללבכם. הדפסה שנעשית על רול אפ אומנם נראית נפלא ויכולה לפרסם את התערוכה בצורה נהדרת, אך כמובן שכדאי לקחת בחשבון עוד רעיונות פרסומיים שונים.

לא רק הדפסת רול אפ

מעבר להדפסה שנעשית על רול אפ, אנחנו רוצים להציע לכם עוד מוצרי פרסום לתערוכות, כמו למשל:

  • הדפסה על פליירים בגדלים שונים
  • הדפסה על פוסטרים
  • הדפסה על מתנות שונות כמו תיקי בד שבאי התערוכה יוכלו לקבל
  • הדפסה על כוסות קפה שהאורחים יוכלו ליהנות מהן במהלך התערוכה
  • הדפסה על מוצרים עונתיים כמו מטריות וכדומה

השילוב הנכון הוא בין הדפסת רול אפ שלמעשה מפרסמת את דבר קיום התערוכה ובין הדפסה על מוצרים שונים של קידום מכירות. אומנם זה נכון שכל ההדפסות האלה, ובמיוחד אם אתם מזמינים אותן בכמויות גדולות, זו עוד הוצאה כלכלית שצריך לקחת בחשבון, אך מצד שני, אתם לא תצטערו על כך. האורחים שיגיעו לתערוכה ישמחו מכך מאוד, כי כל מי שמגיע לתערוכות, ולא משנה באיזה תחום הן עוסקות, תמיד שמח לקבל מתנה קטנה. בנוסף, המתנות הללו הן מתנות שיווקיות כך שבעזרתן אתם תראו שעוד ועוד אנשים יבחרו להגיע לתערוכה שלכם.

ממי כדאי להזמין את השירות המיוחד הזה?

הדפסה שנעשית על רול אפ זה אומנם משהו שניתן לעשות היום בלא מעט מקומות, כי כמובן שאתם לא היחידים שרוצים להפיק תערוכה ולפרסם אותה. מצד שני, האם בכל מקום שבו תוכלו להזמין שירותי הדפסת רול אפ תוכלו להבטיח שתצאו לגמרי מרוצים? והאם בכל מקום יתנו לכם שירות מקצועי שכולל הדפסה איכותית ביותר? לא תמיד זה המצב. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק כל מה שאפשר מראש אודות בית הדפוס שאליו אתם פונים. האם המקום וותיק? והאם יש לבית הדפוס הרבה לקוחות שיוצרים מרוצים משירותיו מזה שנים? האם בין הלקוחות של בית הדפוס יש חברות גדולות שמוכרות בכל הארץ? שווה לעשות מחקר קטן שיגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים, אז למה אתם מחכים?

פורסם על ידי