5 טיפים לבחירת חברה להובלות קטנות

5 טיפים לבחירת חברה להובלות קטנות

הובלות קטנות מתאימות לסטודנטים הצריכים להעביר חדר וכמה כלי מטבח, או לעסקים קטנים. פניה לחברת הובלות רגילה עלולה להיות יקרה ללא סיבה- שכן אתם צריכים הובלה קטנה בהרבה.

עבור הובלות קטנות, בדרך כלל לא תצטרכו שנציג מטעם חברת ההובלה יגיע לביתכם לבדוק את כמות הפריטים. מדובר בהובלה קטנה של חדר או שניים ומספיק לציין את מספר הארגזים. נתון זה כמובן חוסך בעלויות ההובלה. בנוסף, עבור הובלות קטנות לרוב מונהגת שיטת האיסוף- חברת ההובלה מתאמת מספר הובלות קטנות לאותו יום, או מעמיסה את ההובלה הקטנה שלכם ביחד עם הובלה גדולה אחרת. שיטה זו, שמאפשרת לא להוציא משאית הובלה רק עבורכם, גם היא חוסכת בעלויות.

אם כן, כיצד ניתן למצוא חברה להובלות קטנות שלא תעשוק אתכם על הדרך?

  1. בחרו חברה המתמחה בהובלות קטנות – רצוי לבחור חברה המתמקדת בהובלות קטנות ושזה חלק מהגדרת תפקידה. היתרון הוא בכך שהיא מיומנת ומאורגנת עבור הובלות קטנות, ולבטח רכשה ניסיון בתחום ולא תתאים את עצמה לראשונה עבורכם.
  2. בחרו חברה המציעה ביטוח חפצים- גם בהובלות קטנות יכולים להיות חפצים יקרי ערך כספי או רגשי, ולכן חשוב לוודא כי חברת ההובלה מציעה ביטוח על תקינות ושלמות החפצים.
  3. התחייבות לעמידה בזמנים- במיוחד משום שמדובר בהובלה קטנה, אינה אמורה לגזול מכם זמן רב. לכן עמידה בזמנים של חברת ההובלה תאפשר אי בזבוז זמן מיותר. בחרו בחברה המתחייבת להגיע בזמן שנקבע לאיסוף החפצים, וכן שמתחייבת על מועד הגעת ההובלה ליעד.
  4. חברת הובלות קטנות המציעה שירותי פירוק והרכבה- הובלות קטנות יכולות לכלול הובלה מיטה או רהיט אחר. מומלץ לבחור בחברה שמציעה שירותי פירוק והרכבה ותחסוך עבורכם את ההתרוצצות בחיפוש אחר איש מקצוע נוסף, רק לשם הרכבת המיטה מחדש.
  5. כמו בכל רכישת מוצר גם כאן כדאי לשמוע המלצות ודיס-המלצות מאנשים שסביבכם. המלצות ניתן לאסוף מחברים או קבוצות עניין בפייסבוק, וגם מהתרשמות אישית שלכם מאתר החברה ונעימות אנשי הצוות בעת שיחת הצעת המחיר. רושם מהאתר/ עמוד הפייסבוק העסקי ומשיחת הטלפון הראשונה משמעותיים במיוחד ומהווים את הרושם הראשוני שישפיע על כל השירות.

אלו 5 טיפים לבחירת חברה להובלות קטנות, שיאפשרו לכם להגיע לחברת ההובלה הנכונה עבורכם, שגם תציע מחיר משתלם וגם תשמור על הפריטים שאתם צריכים להעביר, ותוודא שההובלה- על אף שהיא קטנה- מתנהלת בצורה מדויקת וחסכונית בזמן.

לפרטים והצעת מחיר על הובלות קטנות התקשרו לחברת מובילים בישראל .052-8449344

צילום pixabay

פורסם על ידי