4 צעדים ראשונים בעולם הדוגמנות

4 צעדים ראשונים בעולם הדוגמנות

בעולם האגדות, גבר או אישה בעלי יופי טבעי מוצאים את עצמם כובשים את העולם כמעט בלי מאמץ. למרות שיש "סיפורי סינדרלה" גם במציאות, בדרך כלל ההצלחה בעולם הדוגמנות דורשת התנהלות נכונה, מאמצים וגם מידה לא מבוטלת של סבלנות. אז מה צריכה להיות נקודת ההתחלה שלכם, ואיזה מסלול עשוי להגדיל את סיכויי ההצלחה? אלו הם ארבעת הצעדים המרכזיים והחשובים ביותר.

  1. מצאו סוכנות דוגמנות מובילה

מאחורי הרוב המוחלט של הדוגמנים המצליחים עומדת סוכנות דוגמנות מנוסה ומקצועית, שיודעת את העבודה. זוהי בדיוק ההגדרה של סוכנות אימג', העומדת בחוד החנית בתחום בישראל. הסוכנות מייצגת מגוון רחב של דוגמנים.ות, שחקנים.ות, טאלנטים.ות, כוכבי.ות מדיה חברתית ועוד.

אימג' מחזיקה בקשרים ענפים עם שלל גורמים בתחום, לרבות חברות אופנה או הפקות טלוויזיה וקולנוע. באופן ייחודי היא גם מבצעת הפקה עצמאית של תכנים, לרבות תוכן, קביעת לוקיישן, ליהוק (בו מיוצגי ומיוצגות הסוכנות מקבלים מטבע הדברים את התפקידים הנחשקים), בימוי, צילום, עריכה ועוד. בדרך זו גדלים הסיכויים שתקבלו קמפיינים או תפקידים, אפילו בשלבים הראשונים של הקריירה שלכם.

  1. עברו הכשרה מקיפה

למרות הדימוי הזוהר של עולם הדוגמנות והתחומים המשיקים לו, בפועל מדובר במקצוע שידרוש מכם לא מעט השקעה. לא מדובר כאן רק בימי הצילום הארוכים או בהכנות הממושכות לקראת הפקה או תצוגת אופנה, אלא בפעולות הכשרה שונות.

יש לבנות היטב את פרופיל הכישורים שלכם, לרבות הליכה על המסלול, עמידה מול מצלמה או אפילו שיעורי משחק. יש לציין בהקשר הזה שדרך סוכנות אימג' תוכלו לעבור את ההכשרות הממוקדות האלה.

  1. חפשו את הייחודיות שלכם

בשנים עברו, המראה החיצוני היה בהחלט יכול להספיק על מנת לפצוח בקריירה בעולם הדוגמנות. כיום הדרישות של השחקנים השונים בשדה המשחק, כולל הקהל, שונות בהרבה. כיום בהחלט מחפשים דוגמנים או דוגמניות שיספקו את הערך המוסף.

דרישה מרכזית היא ל"טאלנטים", כלומר, אנשים שמגלמים בתוכם כמה וכמה כישורים. דוגמנית יכולה להצליח בסבירות גבוהה יותר אם היא תהיה בעלת יכולות משחק, לדוגמה, ודוגמן שגם מנהל פרופיל פעיל ברשתות החברתיות עשוי לכבוש את ישראל. מומלץ לכן לחשוב מהם הערך המוסף והייחודיות שאתם יכולים לנכס לעצמכם.

  1. היכונו למסע ארוך ומאתגר

כפי שרמזנו קודם לכן, המסע בעולם הדוגמנות עשוי להיות ממושך והדרגתי. גם אם החלום הגדול שלכם הוא לקטוף כבר בנקודת ההתחלה את הקמפיין היוקרתי ביותר שיש, בפועל הדרך לשם עוברת פעמים רבות דרך קמפיינים ותפקידים קטנים יותר. כך תוכלו לפתח את הכישורים שלכם ולהתחיל לבנות לעצמכם את המוניטין. לכן מומלץ לשקול באופן מושכל כל הצעה או אודישן שמקבלים, ולהיעזר במידת הצורך בידע המקצועי ובניסיון של אנשי הסוכנות המייצגת.

השורה התחתונה היא אחת: הקפדה על עמידה בדגשים שציינו קודם לכן, ובעיקר פנייה לסוכנות דוגמנות שתלווה ושתייצג אתכם לאורך הדרך, הם הצעדים המרכזיים וההכרחיים בעולם הדוגמנות.

פורסם על ידי