3 קורסים חמים לקיץ שישלבו אתכם בהייטק

3 קורסים חמים לקיץ שישלבו אתכם בהייטק

אנשים רבים נוטים לחשוב שאם רוצים להשתלב בעולם ההייטק, צריך ללמוד באקדמיה. הרי מדובר על עולם מאוד מבוקש עם תנאי עבודה טובים, אז מן הסתם החברות יעדיפו לקחת בוגרי אקדמיה, בין אם זה אוניברסיטאות או מכללות.

אך זה לא בהכרח כך, יש לא מעט תחומים ומקצועות בהם חברות מוכנות לגייס גם עובדים שעברו קורסים בתחום ולא דווקא סיימו תואר במדעי המחשב או תואר אקדמי אחר. יש מקרים בהם חברות דווקא יעדיפו לגייס עובדים שלא באו מתוך האקדמיה אך יש להם ניסיון מעשי. שכן מדובר על אנשים שלא באו מתוך הספרים והמחקרים אלא באו מתוך עשייה.

זה בא לידי ביטוי למשל במודעות דרושים לתפקידי QA. הרעיון של QA כידוע, הוא לעבור על מוצר מא' עד ת', ולבדוק שהוא תקין ואם לא לציין מה הבעיות שלו. בשביל זה, צריך לפעמים ניסיון או ראיה טובה, לא בהכרח תואר אקדמי.

אנחנו נציג כעת 3 קורסים בולטים, אליהם תוכלו להירשם בקיץ ואחריהם תוכלו להשתלב בעולם ההייטק הישראלי, בין אם זה בחברות גדולות ובין אם זה בחברות קטנות.

קורסים פופולאריים בהייטק

קורס בדיקת תכונה – מודעות דרושים QA, הן המודעות הפופולאריות ביותר בעולם ההייטק. כל מי שמחפש עבודה בתחום, לא יתקשה למצוא. הרי כל חברה שמייצרת תוכנה או אמצעי אחר,  צריכה שיהיה מי שיעבור עליו בשביל לוודא שהוא תקין. לשם כך, כמו שציינו קודם לכן, לא צריך להחזיק בתואר אקדמי.

קורס בדיקת תוכנה מלמד אותנו כיצד להכיר את התוכנה מהיבטים השונים, כיצד בודקים אותה בצורה נכונה, כיצד כותבים מסמך QA נכון, על אילו נקודות צריך לעבור בתהליך הבדיקה ועוד. מדובר על תהליך לא מורכב מדי, אך בהחלט תהליך שדורש הרבה תשומת לב ולפרטים קטנים במיוחד.

קורס מפתח למובייל – מסוף העשור הראשון של שנות האלפיים, אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם ההייטק, הוא מפתח למובייל. הכוונה פיתוח אפליקציות ותוכנות שמתאימות למכשירי סלולר. כל אפליקציה שאנחנו משתמשים בה במכשיר הסלולר שלנו, נוצרה על ידי מפתחי מובייל.

גם כאן, אפשר ללמוד קורס בנושא ולהשתלב בתחם. מדובר על קורס תכנות למובייל, במהלכו לומדים שפות תכנות וכן לומדים כיצד לעבוד עם מערכות וכלים שונים בעזרתם אפשר לפתח אפליקציות וכלים שונים למכשירי סלולר, בין אם מדובר במכשירי אנדרואיד או אפל.

קורס מתכנת C++ – כפי שאנחנו יכולים ללמוד שפות רגילות בקורס שאיננו אקדמי, כך אנחנו יכולים ללמוד שפות תכנות בקורסים לא אקדמיים. לכן אנחנו יכולים להשתלב בקורס תכנות בשפה C++  ולהשתלב בחברות שונות כמפתחים של תוכנות, אתרים, אפליקציות ועוד. רצוי כמובן להגיע עם ידע מסוים בעולם המחשבים וזיקה לשפות מחשב, וכך יהיה לנו קל יותר ללמוד את השפה.

פורסם על ידי