10 סיבות שהגיע הזמן לפרסם את העסק באמצעות פרסום ממומן בגוגל

10 סיבות שהגיע הזמן לפרסם את העסק באמצעות פרסום ממומן בגוגל

בעלי עסקים רבים מעוניינים להתפרסם יותר ולהתקדם בדפים הראשונים של מנוע החיפוש גוגל. הדבר הנכון ביותר לעשות, הינו להתחיל עם קמפיין ממומן- PPC. כאשר תעבדו נכון עם PPC, התשלום יהיה טריוויאלי כי כל ביקור שיבצעו הגולשים באתר שלכם, יהיה שווה הרבה יותר, מאשר המפרסם ישלם לגוגל. לדוגמא, אם בעל עסק משלם על פרסום בגוגל ממומן 9 שקלים, והוא יבצע מכירה בסך של 300 ₪, הרווח יהיה משמעותי בהשוואה לתשלום המודעה. ניתן יהיה אף להופיע באמצעות הקישורים הממומנים בתוצאות החיפוש של גוגל ובאתרי התוכן.  למעשה, בכל הקלקה של גולש, המפרסם שהוא בעל האתר, ישלם רק עבור הקליקים בפועל של הגולשים על המודעות פרסום.

פרסום לטווח הארוך ובתקציב קבוע

ישנם יתרונות רבים, כאשר אדם שהוא בעל אתר שמוכר או מפרסם מוצרים או שירות, יפרסם את העסק שלו באמצעות פרסום ממומן הנקרא SEM. ניתן יהיה לקבל חשיפה מידית, ברגע שהקמפיין כבר יעלה לאוויר. כל בעל עסק, מעוניין בעוד לקוחות וזו הסיבה ששיווק ומכירות, תמיד יישארו הנתח החשוב מהפעילות של כל בעל עסק, אשר מעוניין להגדיל את רווחיו. יש להתייעץ לגבי פרסום ממומן בגוגל עם חברה המתמחה בתחום היות וכל אחד פועל על פי החוקים שלו ויש למצוא את החברה שתדע להרכיב תוכניות שיווקית מתאימה על פי אופי העסק ולהרים קמפיין מוצלח שיגרום להמרות הרצויות. ניתן יהיה לבצע שינויים בכל זמן נתון במשך תקופת הפרסום ואף להגדיל את ההמרות במסגרת התקציב.

הפוטנציאל העצום הקיים באינטרנט בפרסום ושיווק העסק שלכם

בעלי עסקים רבים, מודעים לאפקטיביות של פרסום ממומן באינטרנט, אבל כאשר מדברים על פרסום מסוג זה, מבחר האפשרויות הינו מבלבל וקשה יהיה למצוא את ערוץ השיווק המתאים לעסק הספציפי שלכם. כאשר מדובר על חברה העוסקת שנים בפרסום ושיווק עסקים באינטרנט באמצעות פרסום ממומן, הא תתאים את צרכי בית העסק, תבצע פילוח שוק ותגרום למיקום גבוה בדפי גוגל על פי בחירת מילות המפתח וגובה תקציב הפרסום. פרסום ממומן במנוע החיפוש הפופולארי ביותר גוגל, יאפשר לכם להעלות את מודעתכם עבור ביטויים רלוונטים ללקוחות פוטנציאליים ואלו יקליקו על המודעה ויעברו ישירת לאתר שלכם, ככל שהחברה שתבצע את מסע הפרסום תהיה מקצועית יותר, כך תשלמו פחות ותרוויחו יותר לקוחות חדשים באותו התקציב.

הזדמנות נהדרת לקבל חשיפה ופרסום העסק שלכם בגוגל

היום, גוגל מעניק כלים לבעלי עסקים כאשר העסק שלהם נמצא בתוצאות החיפוש הראשונות ברמה הלוקאלית. כלי זה, כבר פותח הזדמנות נהדרת עבור בעלי העסקים לקבלת חשיפה ופרסום. יש להתאים את דפי הנחיתה שיתאימו להמרות. הצעד הראשון, הינו פנייה אל חברת קידום אתרים אשר מתמחה בפרסום עסקים בגוגל. הניסיון רב השנים של חברת הקידום יגרום לתוצאות הרצויות של בעל האתר שהוא בעצם בעל העסק. יש לציין, כי עקרונות הפילוח הרלוונטיות, הם אלה שיגרמו ליחס המרה גבוה יש לפרסם את המוצר או השירות של בעל העסק לקהל יעד, המתעניין במוצרים הספציפיים או בשירות של בית העסק.

קידום ממומן ברשת – עסקה משתלמת

לסיכום – פרסום ממומן בגוגל, הינה עסקה משתלמת לעומת אפיקי פרסום אחרים. כולנו הרי יודעים, כי גוגל הוא לא סתם מנוע חיפוש, הוא מנוע חיפוש שיותר מ-97% מהישראלים מחפשים בו כל דבר שהם צריכים וזה כולל גם את שרותי העסק שלכם – אתם רק צריכים להופיע בזמן הנכון ובמקום הנכון.

גוגל הנו שם דבר בכל מה שקשור לפרסום, מנוע החיפוש מציע מגוון עצום של מוצרים ושירותים לפרסום אפקטיבי. שווה לכם לבצע קמפיין פרסומי לתקופה של מספר חודשים ולראות את הרווחים שתצברו מול ההשקעה הכספית שלכם. יש לזכור פרט חשוב- תנועת הגולשים = כסף וניתן לראות בהחלט את הקורלציה בין כמות הגולשים שיגיעו לאתר שלכם, מול כמות הגולשים אשר יהפכו ללקוחות שלכם.

פורסם על ידי