10 יתרונות שיש במטבחים מודרניים לעומת כפריים

10 יתרונות שיש במטבחים מודרניים לעומת כפריים

מטבחים מודרניים הם חדרים מינימליסטים בעיצובם. בשל כך, הם מבוססים על מעט שכבות דקורטיביות, אבל בשילוב מנצח מבחינה אומנותית. המתאם בין הצבעים, הצורות ויחסי הגדלים בין האובייקטים עושה את שלו ומייצר בחדר מראה מלבב.

הפשטות היא שיוצרת את המורכבות

בעוד שבמטבחים כפריים, ניתן לראות פיתוחים, גילופים וחריטות אומן על דלתות הארון ועל קצה משטחי העבודה, במטבח המודרני מקומות אלה נותרים חלקים ומבריקים. השימוש בצבעים בהירים ולבנים מאפשר עיצוב דינאמי המשרה רוגע אמיתי לכל מתבונן.

מינימליזם בתחום הפרזול

אחד היתרונות הגדולים בפרזול מטבחים מודרניים הוא שהוא כמעט לא קיים. ומדוע זה יתרון? משום שארונות בלי ידיות ומגירות בלי עזרי-פתיחה מבטאים את המינימליזם במיטבו ויוצרים את העיצוב הדינאמי, ממועט הפרטים, אשר ייחודי כל כך במראהו המודרני.

התאמה ממשית לכל בית

אומרים כי מטבח מודרני הוא בר שילוב בכל בית, וזה נכון. גם בבתים שניחנים בעיצוב עתיק, אך הבעלים מעוניינים בעיצוב פשוט של מטבח, ניתן להבטיח התאמה של מטבח מודרני ייעודי אשר צפוי להיות זהה בגווניו ובגודל המתאים של חלקיו.

שפע רעיונות דקורטיביים

בשונה מעיצוב מטבחים כפריים, עיצוב שמרני עם כללי משחק מאד ברורים בתחום הפרזול, הצביעה והצורות של הארונות, במטבח מודרני ניתן לתכנן צבעים לבנים, ירוקים בהירים, חומים וכל גוון-ראשי אחר שעומד על הפרק. ניתן גם להחליט אם לתכנן עיצוב ארונות ומגירות עבים או דקים, תוך התאמה דקורטיבית מלאה בכל מצב.

קל לתחזוקה ולתפעול

בשונה ממטבח כפרי, בו הפרזול מביא עמו חריצים ונקבים בארונות ובמגירות, מטבח מודרני הוא בעל יכולת להישמר כמו חדש לאורך תקופת זמן הרבה יותר ארוכה, הודות לעיצובו המינימליסטי. בשל כך, תחזוקתו מאד קלה, עם סיכוי קטן מאד לעשות טעויות שיובילו לבלאי.

מותאם אישית ללקוח

הלקוח מאפיין מה הוא עתיד לאחסן במטבח שלו וכיצד הוא מתכנן לעבוד, ובנגריית מטבחים עמלים בשבילו על החדר הטוב ביותר ב- ה"א הידיעה, שישרת אותו על פי צרכיו. בדרך כלל, מטבחים כפריים הם מטבחים שכבר גובשו בפאן אומנותי ולכן הם לא מותאמים אישית אלא נבחרים על ידי מי שרואים בהם מתאים לשימושם.

ניתן להצבה במטבחים בכל הגדלים

עבור מטבח מודרני ישנם תכנונים לכל סוגי המטבחים, בכל הגדלים. בבתים בהם חדר המטבח קטן, ייעשו קיצוצים בתחומים שאינם מהווים חובה, תוך הקדשה לנושאים קריטיים כמו מקרר, גז וצביר ארונות תחתון אחד לפחות.

ניתן לעצב בעץ, זכוכית או שילוב

לצד מטבחי פורמייקה מודרניים, ניתן לתכנן מטבח מודרני המבוסס גם על עץ וזכוכית. המטבח המודרני אינו ניחן רק בצבעים וחומרי ייצור מתאימים, אלא גם במאפייני צורה ותכנון גיאומטרי. לכן, ייצור מטבחים מודרניים מתאפשר מכל חומר ייצור, כולל חומרי עץ הדומים במהותם למטבחים כפריים.

נבנה ומתוכנן על ידי נגריית מטבחים מקצועית

עובדיה של חנות מטבחים יבצעו את עבודתם על המטבח החדש כפי שהתוויתם בעת רכישתו. התוצאה תהיה, ככל הנראה, לא פחות ממושלמת בשל איכות חומרי הגלם ומלאכת הנגרות המתקדמת שנעשית בנגרייה.

מטבחי דניאל – מטבחים מודרניים מותאמים אישית

במטבחי דניאל תוכלו לבחור מטבחים מודרניים בהתאמה אישית. החנות מחזיקה במטבחים מודרניים וכפריים מסוגים שונים ומסייעת ללקוח להגיע להחלטה הקסומה שתשנה בין רגע את עיצוב ביתו החדש. פנו לבית מטבחי דניאל למידע נוסף.

צילום: shutter stock

פורסם על ידי