שדכן VS שדכנית

שדכן VS שדכנית

בעידן של שוויון זכויות ניתן לראות המון תפקידים שהיו מאוישים על ידי נשים הופכים להיות מאוישים גם על ידי המין השני, בניהם תפקיד השדכניות – עבודת הקודש החשובה בה השדכנית יוצרת חיבור בין גבר לאישה ומביאה אותם לידי מציאת זיווג ראוי, מקבלת פנים חדשות גם בדמות שדכן. בעזרת משרד השידוכים "יחד הכרויות" יצאנו לחקור את נושא השדכנים ולהבין האם יש שוני בין שדכנית לשדכן, והיכן יתרונותיהם מובלטים.

בוא נתחיל בלאשר, האם זה נכון שניתן למצוא שדכנים בעולם השידוכים?

נכון בהחלט! כבר שנים שתוכלו למצוא גם שדכנים בתחום השידוכים, אני אחד הדוגמאות לכך, אני מנהל חברת שידוכים, אבל לפני הכל אני שדכן במקצועי כבר 35 שנה וכמוני ישנם שדכנים נוספים שעושים שירות חשוב ויקר לציבור.

האם קיים בידול בין שירות שידוכים על ידי שדכן לשדכנית?

תראה, השדכניות הן בהחלט רגשיות יותר, מתחברות יותר ללקוח והופכות כל שידוך למשהו אישי ויקר עבורן, כך שאפשר לומר שהן מביאות איתן לתהליך המון אמפתיה ויחס אימהי.

מנגד יש את השדכנים שדואגים להתמקצע מעבר למידה על מנת להוכיח את מקומם ולכן הם מביאים המון ידע תכני לתהליך השידוך שיכול לסייע למשודך.

אז מה עדיף, שדכן או שדכנית?

כמובן שזה אינדיווידואלי, החשיבות המרכזית בבחירה בין שדכן לשדכנית היא לבדוק למה אתם מתחברים יותר, מול מי ירגיש לכם יותר נוח לפתוח את הלב ולשפוך את המידע אודותיכם. כמובן, שכל השדכנים גם הזכרים וגם הנשים ידאגו עבורכם לתהליך הכרויות בדיסקרטיות רבה כדי שתרגישו בנוח עד כמה שניתן.

מעבר לשדכנים, מה לגבי משרד השידוכים בו הם עובדים?

גם השדכן וגם השדכנית יעשו עבודה מעולה בתהליך השידוך. אבל כדי שיוכלו לעשות זאת בהחלט חשוב לוודא שמשרד השידוכים בו הם עובדים הינו בעל מוניטין איכותי שייתן לכם את המענה הטוב ביותר ויהיה בעל מאגר מספק כדי שתוכלו לעבור את התהליך בצורה הטובה והנעימה ביותר ולסיים עם שידוך ראוי עבורכם.

בוא נסכם את הדברים:

הבחירה בין שדכן לשדכנית בסופו של דבר תלויה בכם ובהרגשה שלכם. תוכלו למצוא היום כמעט בכל משרד שידוכים את שתי האופציות ולבחור בניהם.

למידע נוסף בנושא ופגישת ייעוץ התקשרו אל יחד הכרויות: 073-7815503.

צילום: FREEPIK

פורסם על ידי