ריהוט למשרד

ריהוט למשרד

בכל משרד נדרש ריהוט מגוון המשמש את העובדים בו. בנוסף, יש חדרים שונים המיועדים לבעלי תפקידים שונים וחדרים וחללים המשרתים את כולם. ביחידת משרדים גדולה יש חדרי המתנה, חדרי פקידות, משרדי מנהלי מחלקות, משרדי מנהלים ועוד. יש בעלי ומנהלי משרדים הבוחרים ריהוט משרדי אחיד ויש הבוחרים רהיטים מיוחדים יותר כדי ליצור היררכיה בין העובדים. במקרים אלו, חדר המנהלים יהיה מעוצב בצורה מוקפדת ויוקרתית יותר ויהיה בו שולחן מנהלים בעל מראה אופייני מיוחד.

ניתן למצוא שולחנות מנהלים במגוון עיצובים. יש רבים עם פלטות ישרות מלבניות ועם רגליים ישרות או כאלו המותקנות באלכסון. יש שולחנות במראה נקי או אחרים עם יחידות מגירות מתחת. יש אחרים שצמודים להם יחידת שידות שבהן מגירות לאחסון ועוד. ניתן למצוא שולחנות העשויים עץ, מתכת, זכוכית ועוד. שולחן עץ יכול להיות מעץ טבעי או מעובד. כמובן, שיש שולחנות עם חומרים משולבים דוגמת עץ ומתכת יחד. אלו יהיו נאים ומעניינים מאוד. לשולחן כזה ניתן להצמיד שולחן ישיבות כך שתיווצר מערכת בצורת האות טי.

ריהוט למשרד כולל בתוכו כיסאות ושולחנות, ארונות, שידות עם יחידות אחסון, כורסאות המתנה ועוד. לפקידה יותאם שולחן עם פלטה רחבה שניתן להניח עליה מסמכים רבים. לידה שידה עליה ניתן להניח פקס משולב, מדפסת ומכונת צילום, וכן, ציוד משרדי אחר. הכסא יהיה ארגונומי ומותאם לישיבה ממושכת. במשרדי קבלת קהל יהיה דלפק מתאים לקבלת מבקרים וכסאות ההמתנה תהיינה מעץ או ממתכת בלי ועם ריפוד מתאים. במטבחונים יהיו דלפקים וכסאות גבוהים או שולחנות וכיסאות מתאימים לאכילה שתיית קפה ועוד.

ריהוט למשרד תופס נפח רב והבחירה תיעשה על פי צורת החלל וגודלו. הרצון הוא ליצור מרווח פנימי מרכזי לתנועה חופשית. ניתן לקבל אותו בצבעים שונים כאשר המקובלים היותר הם: חום, אפור, שחור ולבן. כמובן, שהגוונים יותאמו לכלל עיצוב המשרד. ניתן לרכוש ריהוט מוכן אבל, בהחלט, ניתן להזמין בהזמנה מיוחדת המתבצעת על פי צרכי המקום. אין זה משנה, איזה ריהוט קונים, מה שחשוב הוא לרכוש איכותי אצל יצרנים ומשווקים בעלי מוניטין. המוצרים שלהם הינם חזקים ובעלי גימור מושלם.

פורסם על ידי