קרוזים

קרוזים

רבים אוהבים לשלב טיולים בחו"ל יחד עם נופש. אחת מהדרכים הפופולאריות לבילוי כזה היא באמצעות טיול קרוזים עם מנו ספנות באירופה. בטיול כזה ניתן לקבל פינוקי נופש ברמה  הגבוהה ביותר יחד עם טיולי יום בערים מובילות באירופה. הספינות הינן ספינות פאר ענקיות המיוצרות ומתוכננות בדיוק למטרות אלו. יש בהן שפע של מתקנים המספקים חוויית נופש לכל אחד בכל גיל. בין היתר, בריכות, משטחי שיזוף, חדרי ספא הכוללים טיפולים, ג'קוזי, חדרי כושר, מגרשי משחקים ועוד.

החוויה הקולינארית הינה מהגבוהות ביותר שיש. יש ארוחות בוקר, צהריים, ערב ולילה המוכנות על ידי שפים יצירתיים, ובין לבין ניתן לאכול ולשתות מיני מאכלים קלים ואחרים. הבילוי מגוון וכולל פעילויות יום, הופעות, ריקודים ועוד שלל פעילויות בידור מקובלות. בין היתר יש קזינו המיועד למהמרים הרוצים בכך. הספינה מרווחת וגדולה והשייט בה בטוח לחלוטין. בגלל גודלה והמבנה שלה לא ניתן לחוש את תנודות הגלים. ניתן לקבל תאים בגדלים ובדרגות אירוח שונות. חלקם על הסיפון וחלקם בתחתיו. צוות גדול ומגוון ישרת את האורחים וידאג למבוקשם לאורך כל תקופת ההפלגה.

מסלול הטיול מורכב באופן המאפשר שייט בלילה ועגינה בנמל במשך היום. כל אחד הרוצה בכך יכול לרדת ליום טיול ולחזור לתאו לשנת לילה. קיימים טיולים המאורגנים על ידי חברות מקצועיות אשר מסיעות ומדריכות את המטיילים באתרים שונים בערים או באתרים מבוקשים אחרים. כמובן, שכל אחד יכול להחליט להישאר על הספינה וליהנות ממתקניה.  קרוזים באירופה כוללים את כל ערי החוף המעניינות והמתוירות ביותר ומגיעים גם לאיים נחשבים דוגמת קפריסין, מלטה, רודוס, כרתים ואחרים.

שיט בקרוז נועד לבני כל הגילים: למשפחות, לזוגות, לקבוצות ואפילו לבודדים אשר, במקרים רבים, לא ירגישו בבדידות בחברת מטיילים בכמות רבה ומגוונת כל כך. ניתן לבחור במסלולים מגוונים ולתקופות באורך שונה. הקרוזים נערכים לאורך תקופות שונות בשנה ומומלץ להזמין מקום מראש כאשר מדובר על העונות החמות. קרוז מהנה יספק לכל אחד מפלט משגרת היום המונוטונית. יאפשר נופש ובילוי, ביקור במקומות מהממים, רכישות של מוצרים בדיוטי פרי וככלל, זמן איכות המשדרג את החיים.

תמונה: pixabay

פורסם על ידי