פרגולה אלומיניום למרפסת

פרגולה אלומיניום למרפסת

פרגולה באופן כללי למרפסת מהווה מבנה חיצוני, מרגיע, פתוח ואוורירי, עם אלמנטים תומכים, אשר ביכולתם להוסיף פונקציונליות, אלגנטיות, יופי וחינניות, וסגנון למרפסת. הרבה אנשים בוחרים בפרגולה לשם מטרת ההצללה, ואף עבור הרצון לשוות למרפסת שלהם נראות אסתטית יותר. אם בעבר היה נהוג לבחור בפרגולה מעץ למרפסת, במשך שנים רבות, כי אז היום השתנה הלך הרוחות, ויותר ויותר אנשים מעדיפים לבחור בהיתכנות של פרגולה אלומיניום למרפסת.

מדוע פרגולה אלומיניום למרפסת כה מבוקשת כיום?

אנו רואים לאחרונה כי המון בני אדם, בפרט בנוף העירוני, מוצאים את הרעיון של פרגולה אלומיניום למרפסת כיותר מושך, אטרקטיבי ובעיקר פופולרי. פרגולת האלומיניום למרפסת לא נופלת בנראות שלה מפרגולת העץ, ויש שיאמרו שהיא עולה עליה בעשרות מונים. הפרגולה מאלומיניום עשויה להיבנות מתוך עיצוב קלאסי או פתוח, או לחלופין לכלול חופה מכוסה. כמו כן, הפרגולה מאלומיניום למרפסת מתהדרת בעיצוב ייחודי משלה, באופן הזה שאפשר לשוות לה דמות של עץ, אבל עם מראה יותר מסורתי. משום שפרגולת האלומיניום ניחנת במשקל מועט יותר, היא עשויה להשתרע על פני מרחקים גדולים יותר בין העמודים, מה שיספק לכם יותר מרחבי נוף לצפייה.

פרגולת האלומיניום למרפסת איננה דורשת יותר מדי תחזוקה, ונהוג לצפות אותה בגימור של צבע אלקטרוסטטי, שהוא כשלעצמו מעולה. פרגולה שעשויה מאלומיניום מתהדרת בכך שהיא לא יכולה להיסדק, להישבר, להתפצל או להינזק כפי שקורה עם פרגולה מעץ, וכאמור התחזוקה שלה בראייה קדימה ממש מועטה, לעומת הפרגולה מעץ שמחייבת תחזוקה תמידית.

מה כה מייחד פרגולה אלומיניום למרפסת?

כפי שציינו לעיל, ונחזור ונדגיש, מה שכה מייחד פרגולה אלומיניום למרפסת בא לידי ביטוי בכך שממש אין צורך לתחזק אותה. קצרה היריעה מלהכיל את כל האלמנטים שמייחדים אותה, בכל זאת, אספנו לפניכם את המיטב, כדלקמן –

 • הפרגולה לאלומיניום למרפסת תשרת אתכם לטווח הארוך.
 • הפרגולה לאלומיניום למרפסת מתהדרת בנראות מודרנית.
 • באמצעות הפרגולה לאלומיניום למרפסת ניתן לצפות ביתר שאת בנוף, ללא הפרעה של עמודים באמצע.
 • הפרגולה לאלומיניום למרפסת איננה מתכווצת או איננה נסדקת.
 • הפרגולה לאלומיניום למרפסת מיוחדת בזכות כך שהיא מציעה יותר גימורים או יותר סגנונות.
 • הפרגולה לאלומיניום למרפסת לעולם איננה תתעוות.
 • ניתן לעצב באופן אישי את הפרגולה לאלומיניום למרפסת.
 • הפרגולה לאלומיניום למרפסת חזקה מאוד, למרות שהיא קלת משקל.
 • הפרגולה לאלומיניום למרפסת לא יכולה להירקב.
 • הפרגולה לאלומיניום למרפסת איננה מושכת ציפורים או חרקים.
 • הפרגולה לאלומיניום למרפסת איננה יכולה להישרף.

מה עדיף – פרגולה אלומיניום למרפסת או פרגולה עץ למרפסת?

פעם, הרוב העדיף פרגולה מעץ, משום התמחור של החומרים. זה אומנם נכון שתג המחיר של פרגולת העץ מועט יותר, אבל הוא מחייב יותר תחזוקה. ואילו פרגולה אלומיניום למרפסת אומנם תעלה לכם יותר במעמד הרכישה שלה, אבל תחויבו בהרבה פחות משאבים לעבודה לשם התחזוקה בה. הפרגולה מאלומיניום למרפסת עשויה מחומר טוב יותר,  עם הרבה יותר גמישות, בעוד הפרגולה מעץ בעלת אופי סטטי, באופן הזה שאי אפשר באמת להתאים אותה לצרכים ולמאוויים שלכם.

המראה של הפרגולה מאלומיניום למרפסת הרבה יותר אלגנטי, והיא משווה לנראות תעשייתית או לנראות מודרנית.  היכנסו לאתר של תמנון הופ וקבלו הצעת מחיר לפרגולה למרפסת >>>

https://www.tamnun-hop.co.il/pergola-for-balcony

פורסם על ידי