עסקים ישראלים בדובאי

עסקים ישראלים בדובאי

האם יצא לכם לשמוע על עסקים ישראלים בדובאי? בעלי עסקים רבים שמחפשים אחר פתרונות יצירתיים בוחנים אלטרנטיבות במדינות זרות. לא תמיד עשיית עסקים בישראל תהיה טובה ונכונה, לא פעם חובה לחשוב מחוץ לקופסה. בעקבות הסכמי אברהם ששינו את המזרח התיכון, דובאי הפכה להיות ליעד מצוין לבעלי עסקים ישראלים. אותם בעלי עסקים שמאסו בבירוקרטיה הישראלית, ומחפשים הזדמנויות טובות וגדולות. אם לפני כמה שנים היה נדמה כי פתיחת עסק בדובאי הינה חלום רטוב, כיום מדובר על מציאות ברת קיימא. הינה מה שאתם צריכים לדבר על פעילות עסקים ישראלים באיחוד האמירויות כולה ובדובאי עצמה.

עסקים ישראלים זוכים לפופולאריות בדובאי

התושבים המקומיים בדובאי מצביעים ברגליים, הם אוהבים מאוד את העסקים הישראלים. ישנה אחווה בין המקומיים לבין בעלי העסקים הישראלים שמביאים איתם משהו שונה. בדובאי ישנם אנשים רבים בעלי הון, הם רק מחפשים הזדמנויות לבזבז כסף ולהשקיע במקומות שונים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, ההזדמנות פשוט תגיע לפתחכם. הפופולאריות שזוכים לה עסקים ישראלים במדינה ערבית כמו איחוד האמירויות אינה מובנת מאליה.

הביאו משהו שונה לאיחוד האמירויות הערביות

אומנם החוקים באיחוד האמירויות עשויים להיות מגבילים, עם זאת הם לא אמורים למנוע מכם לחלום. לצד בחינת החוקים השונים, יהיה עליכם לחשוב על הדבר בה תמצאו את הגלגל. כלומר עליכם לחשוב איך אתם מביאים משהו קצת אחר אל תוך איחוד האמירויות בכלל ולדובאי בפרט. לבעלי עסקים ישראלים המחזיקים בעסקים כאן בישראל, יש אין ספור רעיונות מיוחדים שיכולים לשנות את המציאות. ברגע שאתם חולמים בגדול, ההשקעה עשויה להיות כזאת שתקל עליכם מאוד בהמשך הדרך.

הקמת עסקים ישראלים בדובאי במינימום בירוקרטיה

קיים חשש טבעי שמא עסקים ישראלים בדובאי יזכו ליחס עוין מצד הרשויות במעלה הדרך. אך המציאות מלמדת אותנו כי עסקים ישראלים זוכים לבירוקרטיה מקלה, בדיוק כמו עסקים ממדינות אחרות. המטרה של הרשויות בדובאי הינה להביא לשגשוג ופריחה על ידי הקמת עסקים מובילים בשטח העיר. המדיניות של איחוד האמירויות לגבי משקיעים זרים הינה מדיניות מקלה מאוד בהשוואה לשאר העולם. לא עוד בירוקרטיה מעייפת שרק תגרום למשקיעים לברוח, בדיוק ההפך הוא הנכון בהקשר הזה.

להקים עסק בדובאי – ולהמשיך להתגורר בישראל

הקמת עסקים ישראלים בדובאי אינה קובעת כי יהיה עליכם להעביר את כל החיים שלכם לאיחוד האמירויות. יש כאלה שעושים זאת מתוך רצון אמיתי, רצון לעבור למדינה אחרת עם תרבות מסקרנת. אך מי מכם שלא מרגיש בנוח, אינו מחויב לעשות זאת בשלב הנוכחי. כיום חברות תעופה רבות מוציאות מדי יום טיסות ישירות בין תל אביב לבין דובאי. באפשרותכם לטוס אחת לכמה זמן כדי לבחון את התקדמות העסק ואת הרחבתו במידה והדברים מסתדרים.

פורסם על ידי