עגילים

עגילים

עיצוב אוזניים הוא הנושא החם בשכונה. אין ספק שככול שהאוזן מלאה יותר זה יותר יפה ואם העגילים הנכונים זה מה שהופך את הסטייל שלך למשהו בלתי נשכח.

בין אם את רוצה סט עגילים יומיומיים שיראו מעולה אבל בלי להתאמץ או בין אם את מחפשת מראה מודרני ומנצנץ להתבלט איתו. בכל מקרה בחירת עגילים היא אומנות ומי שיודעת לעשות את טוב בהחלט נהנת מהופעה בלי נשכחת.

עגילים מטפסים, העגיל המושלם להראות אוזן מלאה גם אם יש לכם רק חור אחד! עגיל מטפס בהחלט ייתן תחושה של יותר על האוזן.

עגילי ערב, עגילים גדולים ומנצנצים שיגנבו את ההופעה. ברור שאת העגיל חשוב לבחור לפי מה שאת לובשת ולפי סידור השיער. אבל עגילי ערב כאן כדי לגנוב את ההצגה, ולודא שהפנים שלך יהיו בלתי נשכחות.

עגילים לחור שני, חור שלישי, חור  רביעי וכו. כאן היצירתיות שלכם מתחילה לפרוח. לבחור עגילים שילכו מעולה ביחד שיוסיפו אחד לשני אבל במראה אלגנטי שהולך טוב ביחד, זאת אומנות.

עגילי חישוק, העגילים הכי חשובים בארון. שלא תגידו שלא ידעתם אבל עגילי חישוק הולכים עם הכל! ומאוד קשה להרוס את ההופעה שלהם. ולכן, הם העגיל הבטוח, עם תליון או בלי תליון זה תלוי במיקום על האוזן אבל עגילי חישוק הם גלגל ההצלה שכל אחת צריכה בארון שלה.

וכמובן, הליקס, טראגוס, קונץ אם יש לכם אחד מאלה או את כולם אתם כבר ממש בליגה אחרת! וכמובן שלהם כדי להתארגן על כמה עגילי קליקר וגם עגילים צמודים שיעיפו את ההופעה שלכם קדימה. ואם אין לכם?! אז בלי פאניקה יש מבחר אדיר של עגילים מזויפים שיעשו בשבילכם את העבודה!

זכרו האוזן המושלמת צריכה להיות מגוונת ומפתיע אבל תואמת ומחמיאה. אז בחרו את העגילים שלכם בקפידה, מה שבטוח תמיד צריך כמה עגילים ספייר שאיתם תוכלו לשנות ולגוון לפי מה שאתן לובשות. ואם קשה לבחור תמיד טוב להתייעץ עם חברה שאתן סומכות אליה וכמובן לראות דוגמאות של אנשים שכבר מסמרו את ההופעה שרציתם. הינה כמה דוגמאות שאתם כן רוצות לראות: http://piercings.co.il/

פורסם על ידי