ניקיון משרדים

ניקיון משרדים

ניקיון הינו אחד השירותים החיוניים ביותר עבור כל עסק. ניקיון משרדים מקצועי חייב להיעשות בתדירות גבוהה, ובמקרים רבים, על בסיס יום יומי. יש, אמנם, משרדים המאוישים על ידי מספר קטן של עובדים אבל גם בהם יש צורך בניקיון של לפחות 3 פעמים בשבוע. כל שירות כזה מבצעים על פי מפרט קבוע  הכולל את כל האזורים: השירותים, המטבחונים, וכמובן, החדרים. במהלכו מטפלים בכל האלמנטים הנדרשים. רק כך יהיה ניתן לשמור על משרדים נקיים החיוניים לשמירת איכות העבודה של השוהים בו.

מפרט ניקיון משרדים כולל ניקיון יום יומי, ובין היתר: טאטוא ושטיפת רצפות, ניקיון תאי שירותים, אסלות, כיורים וכדומה, ניגוב שולחנות, כסאות ופרטי ריהוט אחרים, ניגוב אבק ממדפים עד לגובה קומת אדם, סילוק פסולת מסלי האשפה וכדומה. השרות השבועי יכלול ניקיון יסודי יותר של כלים סניטריים, קרצוף קרמיקות וחומרי חיפוי אחרים, ניגוב אבק מעל לגובה קומת אדם, ניקוי דלתות ועוד. החודשי יכלול, לרוב, ניקוי משקופים וחלונות ופריטים אחרים שאינם מתלכלכים בתדירות גבוהה.

השירות ניתן על ידי מנקים ומנקות מהימנים אשר מוכשרים לכך על יד החברה  מספקת השירות. לרבים נדמה כי ניקוי הינו פעולה קלה שלומדים אותה מהר, אבל לא תמיד כך הוא הדבר, ובמיוחד, כאשר יש צורך לנקות כמות גדולה של חדרים בפרק זמן קצר. כאן מדובר על שיטות ניקוי מקצועיות בזמן קצר, יחסית. כך, מייעלים את העבודה ומצליחים לספק אותה במחיר סביר ללקוח. במקרים רבים, יש ביקוש לשירותי ניקיון מיוחדים כמו רחיצת שטיחים, ביצוע פוליש, ניקיון יסודי לאחר צביעה ושיפוצים, ואת העבודות הלו מבצעים צוותים אחרים המתמחים בכך.

ניקיון משרדים מתבצע גם בהתאם לאופי המשרד. בבנקים יהיה סוג שירות אחר מאשר משרדי מוסך, במשרדי מרפאות יהיה ניקיון מתוגבר יותר, מה שלא יהיה במשרדי מפעל תעשייתי וכן הלאה. לעיתים, השירות מתבקש לאחר שעות הפעילות, ולעיתים במהלכה. את המפרט קובע מנהל השירות על פי דרישות ובקשות הלקוח. על פיו גם נקבע התמחור המשתנה בהתאם לצורך. מומלץ לרכוש שירותים אלו מחברה בעלת מוניטין בתחום. היא תספק שירות מקצועי ומסור.

 תמונה: pixabay

פורסם על ידי