מסתפקים בביטוח סיעודי של קופות החולים – אופק המרכז לזכויות בע"מ מציע לכם לחשוב שנית

מסתפקים בביטוח סיעודי של קופות החולים – אופק המרכז לזכויות בע"מ מציע לכם לחשוב שנית

מסתפקים בביטוח סיעודי של קופות החולים- אופק המרכז לזכויות בע"מ מציע לכם לחשוב שנית.

ביטוח סיעודי מגן עליכם בתקופה מאתגרת וקשה, שיכולה לגרור הוצאות כלכליות משמעותיות. במקרה של מצב סיעודי, לכם או לאחד מבני המשפחה שלכם, קופות החולים מאפשרות להחזיק ביטוח סיעודי דרכן, אשר מכיל כיסוי לחמש שנות סיעוד לחולה. אולם, תביעת ביטוח סיעודי פרטי, בליווי אופק  המרכז  לזכויות  בע"מ  עשויה להניב סיוע כלכלי גבוה יותר למשך פרק זמן ארוך יותר. ובהתחשב בעובדה שמרבית החולים הסיעודיים נדרשים לקבל טיפול למשך שנים ארוכות, ביטוח סיעודי פרטי הינו חיוני כמעט לכל אדם.

כיצד מתנהלת תביעה סיעודית בליווי אופק המרכז לזכויות בע"מ?

במידה ויש לכם ביטוח סיעודי פרטי, ואתם מעוניינים להגיש תביעה ולהפעיל את הביטוח על מקרה סיעודי של אחד המבוטחים, אתם צריכים לקחת בחשבון שמדובר בבירוקרטיה מורכבת. בביטוחים הסיעודיים של קופות החולים, לרוב מתקבלות התביעות בקלות יחסית, בעיקר מפני שהסיוע מוגבל בזמן ובמשאבים. לעומת זאת, חברות הביטוח הפרטיות, אינן ששות לתת מענה לתביעות סיעוד בגלל שמדובר בהוצאה כספית גדולה לחברה, אשר יכולה להמשך שנים ארוכות.

תהליך התביעה כולל הגשת מסמכים, בליווי אנשי הצוות של אופק המרכז לזכויות בעמ, המעידים על מצבו הרפואי של החולה כמו סיכומי אשפוז, ניתוחים וחוות דעת. בנוסף התיק כולל תיעוד ויזואלי- תמונות וסרטונים של מוגבלות החולה, לאישוש הצורך בסיוע סיעודי. התיק מוגש לביטוח ומכאן מתחיל שלב הבדיקה. חברות הביטוח מבקשות לקבל חוות דעת מומחה של איש מקצוע מטעמן, אשר מבקר בבית החולה ומקבל מידע ישירות ממנו. ורק לאחר מכן מתכנסת הוועדה בכדי להחליט האם יש עילה לתביעה.

אל תוותרו על מה שמגיע לכם

טיפול במחלות סיעודיות עולה הרבה כסף, וקופות החולים לא תמיד יכולות לתת מענה מתאים לצרכי החולה. מה גם שמדובר במענה מוגבל בזמן, ומחלות סיעודיות לעיתים רבות הן מחלות עם אחוזי החלמה נמוכים. אם בנוסף לכך שילמתם במשך שנים לביטוח פרטי, בעזרת חברת אופק המרכז לזכויות בע"מ, ניתן להגיע לסכומי פיצוי וסיוע רפואי גבוהים הרבה יותר לטובת החולה.

חברת אופק מדגישה כי היא איננה עוסקת בתחום עריכת דין ואיננה מתיימרת לעסוק במקצוע עריכת דין וכל טיפולה בלקוחות הינה על צד הפרוצדורלי והטכני בלבד, ועזרה במילוי הטפסים.

צילום pixabay

פורסם על ידי