מהם היתרונות של הגדלת חזה?

מהם היתרונות של הגדלת חזה?

כל אישה רוצה להיראות מעולה ונשית ולהרגיש בנוח עם הגוף שלה. נשים רבות סובלות מדימוי גוף נמוך והן לא אוהבות את הגוף שלהן. עבור רבות מהן הפתרון הכי קל ונוח הוא לעשות ניתוח פלסטי על מנת לתקן את המראה האישי שלהן כך שהן יאהבו את עצמן יותר. ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח פשוט יחסית והוא יכול לסייע לנשים רבים להיראות הרבה יותר טוב ולהרגיש הרבה יותר שלמות על הגוף שלהן והנשיות שלהן. ניתוח זה יכול לסייע לנשים רבות להתחבר לעצמן ולהיות גאות בעצמן כאשר הם מסתכלות במראה.

הגדלת חזה – בשביל שתרגישי טוב עם עצמך

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח שכל אישה צריכה לעשות אם זה עושה לה טוב ואם היא רוצה את זה. אם את יודעת מה טוב לך ואיך תראי טוב יותר ולהגדיל את החזה שלך זה התשובה אז זה מה שאת צריכה לעשות. ניתוחים אלו בטוחים יחסית לניתוחים אחרים וזמן ההתאוששות מהן לא מאוד ארוך. לרוב לא נהוג לעשות אותן לנערות אלא רק לנשים שעברו וסיימו את גיל ההתבגרות. את הניתוחים האלו נהוג לעשות גם רק לאחר שהאישה סיימה ללדת תינוקות – כי לא ניתן להניק את התינוק בחזה שיש בו שתלים ולעיתים ההיריון יכול גם לשנות את תוצאות הניתוח. לכן מומלץ לנשים לעשות ניתוח להגדלת חזה רק לאחר שסיימו ללדת ולהביא ילדים.

הגדלת חזה – במה זה כרוך?

הגדלת חזה כרוכה בניתוח עם הרדמה מלאה. בניתוח למעשה מכניסים שתילי סילקון לחזה של המנותחת וכך מגדילים את נפח החזה שלה. הניתוח עצמו לא נחשב מאוד מסוכן בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים כמו למשל ניתוח לקיצור קיבה או ניתוח של שאיבת שומן. לאחר הניתוח יש זמן החלמה ואז אפשר להתנהג כרגיל. לעיתים לאחר מספר שנים יש לחזור על ההליך של הניתוח בשביל להחליף את שתלי הסיליקון שיש בחזה של האישה שמומלץ לפי דגם השתל להחליף אחת לתקופה. הניתוח עצמו יכול לעלות את הביטחון העצמי של נשים רבות והוא מתאים גם למי שהחלימה מסרטן השד.
כשתרצו לבצע את ההגדלה חשוב מאוד לבחור את גודל השתל המתאים לכן שכן אחרת תיאלצו לחזור בעתיד ולבצע ניתוח נוסף. זו אחת הסיבות מדוע חייבים לבחור ברופא מומחה בעל ניסיון רב, בדיוק כמו ד"ר יורם וולף

מעוניינים לבצע הגדלת חזה? אתם מוזמנים להיכנס לאתר הרשמי של מרפאות ד"ר וולף ולהתרשם מהניסיון הרב שיש לו, או התקשרו עכשיו ל-03-3762701.

פורסם על ידי