מגדלי גינדי

מגדלי גינדי

תל אביב, העיר שיש בה הכל, היא המקום הכי תוסס ומגוון בארץ. ולמרות שעתודות הקרקע שבה אינן רבות, מסתבר שעדיין אפשר למצוא פה ושם פרויקטים חדשים. כן – אפילו אם רוצים לעבור להתגורר במגדלים נישאים וגבוהים. אפילו אם רוצים להצטרף לפרויקט של מותג הנדל"ן הוותיק שכולנו מכירים.

את חברת הנדל"ן גינדי נדמה שאין כל כך צורך להציג. במידה רבה, השם הזה אחראי לכל כך הרבה כך שכולם מכירים אותו. אבל מאחורי השם הזה יש כל הזמן פרויקטים חדשים, חוויות חדשות בתרבות המגורים. אז מה חדש עם המגדלים שהביאה חברת הנדל"ן שהיא מותג? אלה העובדות שכדאי לדעת.

המקום המרכזי בתל אביב

הפרויקט העדכני שעליו כולם מדברים נמצא, מטבע הדברים, בתל אביב. המיקום מרכזי, קרוב לשרונה ולמתחמי בילויים, מסעדות נחשבות ומרכז העסקים. מגדלי גינדי מהווים סטנדרט גבוה במיוחד, המתבטא בארבעה מגדלי מגורים נישאים. המגדלים מתוכננים בעיצוב אדריכלי מתוקתק שמאפשר להשקיף מלמעלה, על כל הסביבה.

מהי חווית המגורים שמכירים במגדלים?

מגדלי המגורים, 4 במספר, נבנים כמובן לגובה רב. קרוב ל-50 קומות של עיצוב מדויק. חווית המגורים כוללת לא רק דירות מרווחות ושכנים ברמה אישית גבוהה. חווית המגורים כוללת גם קאנטרי ובריכות וחדרי כושר ומתקנים לילדים. סמוך, יש פארקים ירוקים וקניוני מותגים ייחודיים כגון TLV. מתחת למגדל חניה פרטית, תת קרקעית לדיירים. המגדלים מאובזרים, יש חדר דיירים עשיר, לובי מרהיב, ושמירה סביב השעון.

דירה מעוצבת בעיר התוססת

לגור במגדלים הכי הכי בתל אביב זה לגור בדירה מעוצבת לתפארת. חווית המגורים איננה מסתיימת שכיוצאים מהבית. המגדלים נמצאים באזור הכי מוצלח שאפשר כיום למצוא, בעיר הכי תוססת ודינאמית בישראל. אבל האופי המיוחד של המגורים במקום גם יוצר תשתית ליחסי קהילה וחברות קרובים. הדיירים שכבר אכלסו את הדירות במגדלים שבנייתם הסתיימה מספרים על קשר אנושי חם ותחושה של קהילה. כן, בלב העיר ההמומה, החיבור האנושי מוסיף המון.

מרחב בחוץ, מרחב בפנים

המגדלים הם גולת הכותרת הנוכחית של גינדי והם מציעים מרחב מכל הכיוונים. מרחב מבפנים, מרחב מבחוץ. קשה לתאר במילים עד כמה מדהים הנוף הנשקף מלמעלה. נוף עירוני שבזווית הנכונה מגיע עד לים הכחול. הבניה המודרנית מעניקה אופק ומרחב נשימה גם בפנים וגם בחוץ, כחלק מקונספט אדריכלי מחושב היטב.

הדירות המרווחות מגיעות במידות שונות, כלומר מתאימות לקהל יעד מגוון. דירות שמתחילות בשני חדרים ומגיעות עד לחמישה חדרים. בפרויקט גם פנטהאוזים ודופלקסים ועוד ועוד. כל אחד שרוצה להרגיש את תל אביב ולגור בתל אביב, יכול להרגיש כאן בבית. רווקים ורווקות, זוגות ומשפחות עם ילדים, פנסיונרים שרוצים להישאר במרכז של המרכז. עיצוב הדירות מצליח למקסם את תחושת החלל והמרחב הנעימים. בזכות הפרטים הקטנים, החלונות המרהיבים, המרפסות היפות, כל התכנון נעים מאוד לעין. ולצד התקרות הגבוהות, התחושה מחבקת ועוטפת.

פורסם על ידי