הנדסת מכונות

הנדסת מכונות

תארי ההנדסה השונים נחשבים היום הדרך הבטוחה ביותר למשכורת גבוה בגיל צעיר. אם אתם מתבלטים מה ללמוד, הנדסה היא בהחלט תחום שכדאי לכם לקחת בחשבון. ברחבי הארץ יש לא מעט מוסדות שבהם תוכלו ללמוד הנדסת מכונות ואנחנו כאן בשוקיסט כדי לספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על תואר בהנדסת מכונות.

הנדסת מכונות תנאי קבלה

תנאי הקבלה להנדסת מכונות ידרשו בדרך כלל ציון פסיכומטרי גבוה שנע סביב ה700 וממוצע בגרויות טוב. כמובן שתנאי הקבלה משתנים בין המוסדות השונים, ועבור לימודי הנדסת מכונות במכללות שונות תוכלו להתקבל גם עם נתוני פתיחה פחות טובים.

הנדסת מכונות בטכניון

הטכניון הוא אולי המקום הנחשב ביותר בישראל למקצועות ההנדסה. גם עבור הנדסת מכונות, הטכניון הוא בהחלט מוסד שכדאי ללמוד בו. תואר בהנדסת מכונות מהטכניון ייפתח לכם הרבה מאוד דלתות, לרבות בחברות הגדולות ביותר. עם זאת, תנאי הקבלה של הטכניון לא קלים והלימודים עצמם נחשבים לקשים ביחס למוסדות אחרים.

הנדסת מכונות בן גוריון

אופציה נהדרת נוספת ללימודי הנדסת מכונות היא אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. לימודי הנדסה בבן גוריון זוכים למוניטין טוב, וגם התואר משם יאפשר לכם להשתלב היטב בשוק העבודה. בנוסף תוכלו להנות מחברה נהדרת ומגורים בעיר שבע, חוויה שהרבה מאוד סטודנטים לא מוותרים עליה.

הנדסת מכונות שכר

השכר התחום הנדסת המכונות הוא מהגבוהים ביותר במשק, ומשכורת התחלתית של שכיר יכולה להגיע ל20 אלף ₪. ככל שתתקדמו יותר כך גם השכר שלכם יעלה בהתאם.

שוקיסט

שוקיסט הוא אתר שמאפשר לכם להבין היכן בדיוק כדאי לכם ללמוד ומהם התארים שאותם נתוני הפתיחה שלכם מאפשרים לכם ללמוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להיכנס לאתר שוקיסט, להזין את נתוני הפתיחה שלכם ומהר מאוד תוכלו להבין היכן אתם יכולים להירשם ללימודי הנדסת מכונות.

לסיכום

לימודי הנדסת מכונות נחשבים לאחד התארים הטובים ביותר שניתן ללמוד. התואר הזה ייפתח לכם דלתות רבות בשוק העבודה יחד עם משכורת מהגבוהות במשק. כאן קיבלתם סקירה על שני מוסדות אפשריים שבהם תוכלו ללמוד הנדסת מכונות, הטכניון ואוניברסיטת בן גוריון בב"ש.

קרדיט: freepik

פורסם על ידי