דיו למדפסת

דיו למדפסת

מדפסות נחשבות לפריטים חיוניים בכל משרד וניתן למצוא רבות מהן גם בבתים פרטיים. הן משמשות להדפסת סוגי תכנים שונים שהפופולאריים בהם הם מכתבים, מאמרים ודברי כתיבה שונים, אבל לא רק. בעזרתן מדפיסים, ציורים, איורים, קריקטורות וכדומה. קיימים שני סוגי מדפסות. יש המבוססות על הזרקת דיו ואחרות על לייזר. הראשונות זולות יותר ומשום כך נפוצות יותר, במיוחד בקרב משתמשי הבית. יחד עם זאת, מחיר הדיו למדפסת הלייזר נמוך ממחירו של דיו להזרקת לייזר.

ניתן למצוא מגוון של מדפסות המיוצרות על ידי יצרנים בינלאומיים רבים בעלי מוניטין. לכל יצרן יש מבחר של מדפסות השונות אלו מאלו במפרט, ובעיקר, בגודל ובתכונות. לכל מדפסת מכל דגם יש מחסניות דיו המותאמות באופן בלעדי אליה. בעת רכישת המדפסת יש להצטייד גם בראשי דיו וטונרים מתאימים. הכמות הנמכרת ביותר בשוק הם, מטבע הדברים, בצבע שחור אבל רבים מצטיידים גם בראש דיו צבעוני אותו הם מנצלים בעיתות שונות. הדפסה בצבע נעשית כאשר יש צורך להבליט דברים נכתבים, לסמן, לייחד מילה או משפט וכדומה. היא בולטת על הרקע הלבן וביחס לכיתוב בשחור, ולכן, מושכת תשומת לב.

דיו למדפסת איכותי נדרש לצורך הדפסה איכותית. הרבה תלוי בסוג המדפסת אבל גם לאיכות הצבע יש משמעות רבה. ראש דיו למדפסת מחזיק מעמד זמן רב והמדפסת עצמה מתריעה מראש על כך שהצבע בראש הדיו עומד להיגמר. זה הזמן להצטייד באחד חדש. רבים מחזיקים במלאי מספר ראשי דיו בדיוק למקרה שבו הראש הוותיק עומד להיגמר באמצע הדפסת המסמך או המכתב. במקרים רבים, ניתן לרכוש ראש דיו למדפסת שני בהוזלה ניכרת, ומשום כך, כדאי לעקוב אחר מבצעי המכירות.

בשוק קיימים ראשי דיו למדפסת המיוצרים על ידי היצרניות של המדפסות, אבל ניתן למצוא גם חיקויים. משווק בעל מוניטין מחזיק בידיו מקוריים אבל גם חליפיים מעולים הנמכרים במחירים זולים יותר. במקרים רבים, ניתן להזמין דרך האתר ולבקש משלוח עד הבית. כך ניתן לרכוש מספר ראשי דיו בהוזלה ניכרת. במשרד שיש בו הדפסות רבות – החיסכון יכול להיות משמעותי מאוד.

פורסם על ידי