בשורה לנהגים: אפשר לקבל רישיון נהיגה בסניפי הדואר בבת ים

רישיון נהיגה | תמונת המחשה

רישיון נהיגה | תמונת המחשה

משרד התחבורה והדואר מרחיבים את שיתוף הפעולה, וכעת ניתן להנפיק רישיונות נהיגה לרכב בכל אחד מסניפי הדואר בבת ים. זאת, אחרי פיילוט במסגרתו הונפק רישיון נהיגה לרכב ב-30 סניפי דואר ברחבי הארץ. בעקבות הצלחת הפרויקט, הוחלט להרחיבו לכל סניפי הדואר בארץ.

הנפקת רישיונות נהיגה בדואר מבוצעת במסגרת הרחבת מגוון האפשרויות שמשרד התחבורה מעמיד לרשות הציבור לקבלת שירותי רישוי, הכוללים הנפקה של רישיון נהיגה ורכב, באמצעות האינטרנט, המוקד הטלפוני (*5678) ועמדות השירות האוטומטיות ("רישיומט") הממוקמות ביותר מ-70 סניפים של רשת הסופר פארם (השירות ניתן באמצעות כרטיס אשראי של בעל רישיון הנהיגה או הרכב).

שר התחבורה, ישראל כץ, מסר בעניין זה כי הרחבת השירות תשפר באופן משמעותי את השירות לציבור ותפחית את העומסים במשרדי הרישוי. "הנפקה ותשלום רישיונות בדואר יאפשרו לציבור הנהגים לחסוך זמן יקר, וימנעו ממנו את הצורך להגיע למשרדי הרישוי לקבלת רישיון נהיגה", הוסיף השר כץ.

מנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין, אמר כי שיתוף הפעולה עם משרד התחבורה הוכיח את עצמו. "אנו רואים אלפי לקוחות שכבר הגיעו לסניפי דואר ישראל והנפיקו רישיון נהיגה. הרחבת שיתוף הפעולה תאפשר ללקוחות לקבל שירות בכל הארץ בזמן ובמקום שנוח להם, כולל בימי שישי ובשעות פתיחה מאוחרות עד 20:00 בערב", הוסיף גולדשטיין.

משרד התחבורה מבקש להדגיש כי השירות בסניפי דואר ישראל, לא יינתן לבעלי רישיון נהיגה, עליהם חלות הגבלות מטעם רשויות המדינה (הוצאה לפועל, בית משפט וכדומה), וכאלה הנדרשים להשלמת בדיקות ראייה או תמונה אישית (ממאגר משרד התחבורה). בשלב זה התשלום עבור הנפקת הרישיונות בסניפי דואר ישראל יתבצע במזומן בלבד.

Israel_650Post

פורסם על ידי