אורזים בקלות

אורזים בקלות

מעבר דירה יכול ליצור בלגן לא קטן בבית שלכם. ארגזי קרטון הפזורים בכל פינה, בגדים ישנים וחדשים המתערבבים יחד, מכוניות צעצוע הפזורות לצד בובות פרווה ובקיצור תוהו ובוהו מוחלט. העניין הוא שמעבר דירה דומה מעט לתכנון בניין. כדי לבנות בית, יש צורך בתכנית אדריכלית מסודרת. וכך, כשאנו עומדים להעתיק את מקום מגורינו, אנו צריכים לפעול לפי שלבים כדי לבצע את המעבר בשלום.

אורזים ויוצאים מזה בשלום

אריזת דירה יכולה להפוך לפעולה פשוטה הרבה יותר, אם נקפיד על כמה כללים. אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לארוז ללא תקלות:

  • קובעים מועד לסיום האריזה – אם אתם רוצים לסיים עם האריזה לפני בוא ההובלה, קבעו לה דד ליין, ורצוי יום או יומיים לפני תאריך ההובלה עצמה. כך תוכלו להיערך לתאריך זה ולעמוד ביעדים.
  • זורקים את מה שלא צריך – אחד הדברים הראשונים שצריך לעשות כדי להקל על תהליך האריזה שלכם הוא לזרוק חפצים שאתם לא צריכים. זוהי הזדמנות פז להיפטר מבגדים ישנים, לתרום ספרים לספרייה וצעצועים לגני ילדים. כך תגלו שיש לכם הרבה פחות מה לארוז.
  • ממיינים היטב – מיינו את החפצים שלכם לפי חדרים ולפי סוג התכולה: צעצועי הילדים, ספרי מבוגרים, מצעים וכלי מיטה ועוד.
  • שמרו על המשקל – לא מומלץ להעמיס על הארגזים יותר מ-20 קילו. אחרת, אתם עלולים להתקשות בהרמתם, ויותר מכך – הארגזים עלולים להיקרע.
  • ארזו בזהירות פריטים שבירים – פריטים דוגמת אגרטלים או כלי מטבח חשוב לארוז בזהירות ובתוך נייר המיועד להעברת פריטים שבירים.
  • דעו מה יש בכל ארגז – כדי לא להתבלבל, הקפידו לרשום בטוש בצבע בולט את תכולת הארגז. כך שאם תרצו לפרוק חפצים מסוימים בדירה החדשה, לא תהיה לכם בעיה למצוא אותם.
  • השאירו לסוף חפצים בשימוש רב – משתמשים הרבה בכלי המטבח? ארזו אותם רק לקראת סוף המעבר והשאירו את ארגז הכלים האלה בהישג יד.

ארזתם לבד? לא הייתם צריכים

אם כל ההמולה והטרחה של אריזת דירה מלחיצה אתכם, אינכם מוכרחים לארוז לבד. חברת עוברים בסדר מציעה לכם מגוון רחב של שירותים הכוללים אריזת החפצים בדירה הישנה, פריקת החפצים בדירה החדשה, סידור ארונות (ארונות בגדים, מטבח, חדר שינה) וכן סידור מחסנים. השירותים מיועדים לאנשים עובדים שאין להם זמן וסבלנות להתעסק באריזת הדירה שלהם, כמו גם לאנשים שאינם יכולים לסדר את הדירה לקראת המעבר בכוחות עצמם. אז אם אתם מעוניינים במעבר חד וחלק לקראת מקום משכנכם החדש, צלצלו עכשיו כדי לדבר עם הנציג.

צילום: pixabay

פורסם על ידי