מיומנו של חוקר פרטי – ״מלכודת הציפורניים״

מיומנו של חוקר פרטי – ״מלכודת הציפורניים״

בני זוג תושבי האזור שיחסיהם עלו על שרטון החליטו להיפרד ולפרק את החבילה. לאחר שהגבר הבין לאן נושבת הרוח החליט לפנות לחוקר הפרטי דותן גל, כיוון שחשד שאשתו תעלים הכנסות , על מנת לקבל ממנו דמי מזונות גבוהים.

הגבר הסביר לחוקר שהוא מעדיף להיפגש כי הוא מפחד שמאזינים לו לנייד. הוא הגיע למשרד והתבקש להשאיר את הנייד ברכב כדי שגם אם ישנה האזנה לנייד שלו אז לא ישמעו את השיחה במשרד( ניתן להאזין דרך הנייד גם שלא באמצעות שיחה. כל עוד יש סוללה בנייד, ישנה אפשרות שיאזינו דרכו וכמובן שזו האזנת סתר- אסורה עפ"י חוק).

בפגישה סיפר האיש כי לפני שבועיים הוא ואשתו נמצאים בהליך גירושים והוא חושב מספר צעדים קדימה ולכן הלך להתייעץ עם עו"ד והגיע למסקנה שהוא חייב לפעול כעת לפני שיפעת תקבל ייעוץ ותיזהר בכל מה שקשור לעבודתה.
"לאשתי יש מכשיר להסרת לייזר בקליניקה בבית והיא עושה גם ציפורניים לאיפור לנשים. אני חייב לציין כי היא ממש מקצועית ויש לה המון לקוחות. בהתייעצות עם עו"ד, החלטתי לפנות אליך, כדי להוכיח את היקף העבודה שלה ואני כבר אומר מראש שיש לקוחות שמשלמים לה במזומן כך שאין רישום על הרבה הכנסות" סיפר. "היא מצהירה שהיא מרוויחה 5000 ש"ח בחודש ואני אומר לך בוודאות שזה הרבה יותר".

באותו שלב החליט החוקר לבצע תרגיל על מנת לחשוף את האמת. זאת באמצעות שליחת חוקרת סמויה לקליניקה של האישה על מנת לדובב אותה ולהקליט במכשיר האזנה סמוי.
האיש התלהב מהרעיון ונתן את אישורו.

לאחר בדיקה ברשתות החברתיות ובאינטרנט האם האישה מפרסמת את העסק שלה התגלה שישנה קבוצה של נשים בפייסבוק שהיא מפרסמת שם והרבה נשים הגיבו לה והחמיאו על העבודות שהיא עשתה ואף העלו תמונות של ציפורניים לאחר הטיפול.

דפנה, החוקרת מהמשרד יצרה קשר עם כדי לקבוע תור לציפורניים. בשיחה, נאמר לה כי בשבוע הקרוב הכל תפוס ואין לה תורים פנויים וניתן לקבוע רק לשבוע הבא (דבר המעיד על היקף עבודה לא קטן) והן קבעו לשבוע שלאחר מכן.

כעבור שבוע, דפנה הגיע למקום ותיארה את הקליניקה של כמפוארת וברמה גבוהה.

במהלך הטיפול, נוצר ביניהן קשר טוב ודפנה הצליחה להוציא מהאישה את מספר הלקוחות שלה, את היקף הכנסותיה והדבר המשמעותי ביותר הוא שהיא סיפרה לה על תהליך הגירושים שלה ועל כך שהיא לא מוכנה לגלות לו את האמת על הכנסותיה כדי שהיא תוכל לקבל דמי מזונות גבוהים והיא אמרה והוסיפה "הוא היה מת אם הוא היה יודע כמה אני מרוויחה באמת. אני עובדת קשה, שגם הוא יעבוד קשה". החוקר והבעל לא היו צריכים יותר כשבידיהם ההקלטה, אין ספק שמדובר ב"קלף זהב" שישמש אותו בדיונים בתיק הגירושין.

 

פורסם על ידי