תמה התחרות במלטה: 3 מדליות ושבירת שיאים לבקי פוזדנר

מדליית זהב לבקי

מדליית זהב לבקי

תחרות אגן הים התיכון במלטה הסתיימה אמש (ראשון) עם הישגים נפלאים לשני שחייני הפועל בת ים שהשתתפו בתחרות, בקי פוזדנר בת ה-13 ואריק קיצ'ב בן ה-16.

פוזדנר הצעירה זכתה במדליית זהב כשסיימה ראשונה את המקצה ל-800 מ' חופשי ושברה על הדרך את השיא הישראלי לגילאי 13 בנות – 9:06.58. בנוסף היא השיגה מדליית ארד במקצה ל-400 מ' חופשי (וגם כאן שברה את השיא הישראלי לבנות 13) וכן מדליית ארד במקצה שליחים 4X200.

הישגים יפים גם לקיצ'ב, כשסיים המקום הרביעי במקצה ל-200 מ' בסגנון פרפר, ובמקום השביעי במקצה ל-200 מ' בסגנון מעורב אישי (בסגנון זה שוחים 50 מ' מכל סגנון בסדר הבא: פרפר, גב, חזה וחתירה).

פוזדנר וקיצ'ב באימונים לפני התחרות

פוזדנר וקיצ'ב באימונים לפני התחרות

מאמן הפועל בת ים מאיר לויה נשמע מרוצה הבוקר: "זה הישג מדהים לבקי פוזדנר שזו התחרות הבינלאומית הראשונה שלה והיא צעירת המשתתפות. קבוצת גיל הבנות בתחרות זו היא 13-14 ובקי בת 13. בקי היא שחיינית מוכשרת שלומדת במגמת חינוך גופני במקיף שש שנתי 'רמות', ואף מתאמנת מידי יום בנבחרת הצעירה של האגודה עם המאמנת שרון אזובל. מבחינתנו בקי ממשיכה מסורת של שחייני מרחקים באגודה בדמותם של מארק חינאווי – אלוף אולימפיאדת הנוער האירופאית ומדליסט הארד באליפות אירופה לנוער; עידן מורדל, שחיין חבר נבחרת ישראל בוגרים במים פתוחים לאליפות העולם; ושחייניות המים הפתוחים חברות נבחרת הנוער של ישראל, אביטל פליישמן ומור יעקב. בקי אמורה לייצג בתחילת חודש יולי את ישראל במכבייה כשחיינית נבחרת הנוער וכך גם אריק קיצ׳ב. אגודת הפועל בת ים בראשותו של היו״ר קלמן סקר מברכים את הישגיהם ומאוד מרוצים מהתקדמותם. זהו כבוד גדול למדינה בכלל ולעיר בת ים בפרט".

צפו בבקי פוזדנר מקבלת את מדליית הזהב על רקע התקווה:

פורסם על ידי