40 דירות נמכרו בתוך יומיים במלון SEA HOTEL בבת ים

צילום הדמיה: יח"צ

צילום הדמיה: יח"צ

40 דירות סטודיו נמכרו ביריד המכירות של הפרויקט בהיקף של עשרות מיליוני שקלים.

קבוצת רום כנרת מדווחת היום (שני) כי מכרה 40 דירות סטודיו ביריד המכירות של הפרויקט SEA HOTEL בבת ים, בהיקף מכירות של מעל 50 מיליון שקלים. עוד דווח כי הדירות נמכרו ביריד במחיר של החל מ-1,590,000 שקלים.

הפרויקט היוקרתי על חוף ימה של בת ים נמצא בעיצומה של בנייה ועד כה הגיע לשלב הלובי. המלון יציע שלושה סוגי חדרים:

  • דירת סטודיו – חדר מלון מאובזר בגודל 32 מ"ר נטו + 12 מ"ר נטו של מרפסת מרוהטת, במחיר: החל מ-1,590,000 שקלים.
  • סוויטה –  סוויטות בגודל 64 מ"ר נטו + 24 מ"ר נטו מרפסת מרוהטת, הממוקמות במרומי בית המלון, מקומה 14 ומעלה, במחיר: החל מ-3,350,000 שקלים.
  • סוויטה נשיאותיות – בגודל 80 מ"ר נטו + 30 מ"ר נטו מרפסת ענקית, הממוקמות בצדו המערבי של המלון, לאורך המיתר של המפרש הפונה כולו אל הים, במחיר: החל מ-4,150,000 שקלים.

עו"ד אילן ששון, מנכ"ל קבוצת רום כנרת ונציג המשקיעים בפרויקט, מסר: "הביקוש הגדול לדירות סטודיו במלון הוא שילוב של נכס איכותי במיקום מעולה, קו ראשון לחוף הים של בת ים, עם מחיר אטרקטיבי ותשואה שנתית יפה".

מהחברה נמסר כי SEA HOTEL הינו מלון יוקרתי בן 26 קומות אשר יכלול כ-400 חדרים מרווחים במגוון גדלים אשר בהקמתו יושקעו כ-550 מיליון שקלים. חלק מיחידות המלון מוצעות למכירה ללקוחות בינלאומיים וישראליים וחלקם יוותרו בבעלות הקבוצה כאשר כלל החדרים ינוהלו על ידי רשת ניהול מלונאי. המלון יציע יחידות דיור בעיצוב עילי של חברת HBA הבריטית, החברה המובילה בעולם בעיצוב בתי מלון ברמה הגבוהה ביותר שקיימת. הריהוט כולו מגיע מאיטליה מבית היוצר של מעצב העל האיטלקי Francesco Molon. בריכת השחייה של המלון תהיה בריכת אינפיניטי אשר צופה לים ולטיילת ונותנת תחושה אין סופית עם החיבור לים. המלון גם יציע שדרת חנויות של מותגי על ומעצבים בינלאומיים וספא ברמה גבוהה.

מי בא לבריכה? | צילום הדמיה: יח"צ

מי בא לבריכה? | צילום הדמיה: יח"צ

פורסם על ידי