4 בני אדם נפגעו בקריסת מנוף 

4 בני אדם נפגעו בקריסת מנוף 

תאונה קשה בבת-ים: מנוף קרס באתר בנייה בפינת הרחובות הנביאים והקוממיות וגרם לפציעתם של ארבעה בני אדם, שפונו לבתי החולים וולפסון ואיכילוב. 

ביום שני אחר הצהריים מנוף קרס באתר בנייה בפינת הרחובות הנביאים והקוממיות בבת-ים וגרם לפציעתם של שלושה בני אדם בנוסף למפעיל המנוף.

המפעיל כבן 30 חולץ על ידי צוותי כיבוי מהמנוף שקרס ומכוחות ההצלה נמסר כי הוא מצוי בהכרה מלאה וסובל מחבלות ופציעות בראשו ובגפיו. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה טיפלו בו ובהמשך הוא פונה לבית החולים "איכילוב". חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לשלושה פצועים נוספים ופינו אותם לבית החולים "וולפסון": גבר כבן 38 שהיה במכוניתו עת קרס עליה המנוף עם פגיעה רב מערכתית, וכן שני פצועים באורח קל: גבר כבן 49 וילדה בת 9.

יו"ר וועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת, ח"כ אלי אלאלוף (כולנו), התייחס לתאונה ואמר: "התרענו אינספור פעמים על המצב הקשה בשטח ואף קיימנו דיון דחוף בוועדה בראשותי בנושא מאבק המנופאים. אנו חייבים לאחד כוחות ולהילחם בתופעה הקשה הזו שגובה חיי אדם ופצועים מדי יום. אני שולח איחולי החלמה מהירה לפצועים. ועדת העבודה והרווחה בראשותי תמשיך ותעקוב אחרי המתרחש באתרי הבנייה".

פורסם על ידי