11 תלמידים סיימו השבוע קורס מקיף "מגן סייבר"

בוגרי הקורס | צילום דוברות העירייה

בוגרי הקורס | צילום דוברות העירייה

ביום רביעי השבוע (18 באוקטובר) התקיים בבניין עיריית בת ים טקס סיום קורס מגן סייבר של תלמידי בית הספר "ברנקו וייס" בעיר. הטקס התקיים במעמד ראש עיריית בת ים יוסי בכר, אשר העניק ל-11 בוגרי הקורס את תעודות הסיום.

קורס מגן סייבר של מכללת ג'ון ברייס, המתקיים בבית הספר, הוא יוזמה של עיריית בת ים בשיתוף פעולה עם תעשיידע ומחלקת ההסמכות של משרד החינוך, המאפשרת העברת קורסים מקצועיים לשילוב תלמידים בעולם ההייטק והתעשייה בעתיד. הקורס, בן 80 שעות, הועבר על ידי מדריך של מכללת גו'ן ברייס שהגיע לבית הספר במהלך שנת הלימודים וגם בחופש הגדול.

מעיריית בת ים נמסר כי קורס מגן סייבר הוא חלק מקורס גדול יותר לקבלת תעודת הסמכה. השנה יתחיל בברנקו וייס קורס נוסף בהיקף רחב יותר של 100 שעות. "בת ים מקדמת ומעודדת את שילוב התחום הדיגיטלי בבית הספר, ומלבד קורס מגני הסייבר נפתחה בעיר כיתת סייבר עירונית בה לומדים תלמידים מכל רחבי העיר בשיתוף יחידת 8200", נמסר מהעירייה.

ראש העיר ציין בטקס: "דור הסייבר חי במציאות שמשתנה מדי יום ביומו. כל יום צצות תוכנות חדשות, אפליקציות ועוד טכנולוגיות חדשניות. הפיתוחים לא מפסיקים, ויחד עם זה הם מזמנים לנו הרבה מאוד איומים. לוחמי הסייבר, שלומדים איך להגן באמצעות הטכנולוגיה על החברה וגם על המדינה, הם בעצם עתידים לשמש כיפת הברזל שלנו בעולם הדיגיטלי".

פורסם על ידי