בעקבות ביקורת בטיחות: חלק מביה"ס טבנקין ייסגר וישופץ

ביה"ס טבנקין | צילום אתר בית הספר

ביה"ס טבנקין | צילום אתר בית הספר

החל ממחר (יום שישי, 20 באוקטובר) יתקיימו הלימודים בבית הספר "טבנקין" באגף המזרחי בלבד, זאת בעקבות חוות דעת של מהנדס בטיחות, שקבעה כי חלקו המערבי של מבנה בית הספר אינו בטיחותי ויש לשפצו. מעיריית בת ים נמסר כי עם קבלת חוות הדעת, החליטה הנהלת העירייה בשיתוף צוות בית הספר ומשרד החינוך לפנות את האגף המערבי לאלתר ולאטום אותו בפני כניסה.

בעיריית בת ים הסבירו כי בעקבות תופעת נפילת החולות מהתקרה, נערכה ביקורת בטיחות של מהנדס במבנה בית הספר. ממצאי המהנדס קבעו כי חלקו המערבי של בית הספר אינו בטיחותי ויש צורך בשיפוצו ובחיזוקו של המבנה. עקב כך הוחלט כי החל ממחר יועתקו כלל הכיתות לחלקו המזרחי של בית הספר, והלימודים יתקיימו שם. על פי חוות דעת המהנדס, החלק המזרחי של המבנה בטוח ללימודים.

"בטיחותם של התלמידים היא שעומדת בראש סדר העדיפויות, כך שבשלב הראשוני חלק מהכיתות יפעלו בסביבה זמנית, ובהמשך אנו נפעל לשדרג את נוחות הלמידה", נמסר עוד מעיריית בת ים, "אנו פועלים בשיתוף פעולה עם הנהלת בית הספר ומשרד החינוך על מנת להבטיח שגרת לימודים תקינה. אנו מצרים על השינויים הפתאומיים שאנו נאלצים לעשות, יחד עם זאת בטיחות ילדינו עומדת בראש סדר העדיפויות".

פורסם על ידי