אודות האתר

תושבי בת-ים היקרים, אנו גאים להשיק את פורטל החדשות האינטרנטי ״בת-ים פור יו״ – אתר תוכן מוביל בתחומו המכוון להשפיע על סדר היום בעיר.

אנו נהיה כאן כדי לדווח על כל מה שקורה בעיר, מלשכת ראש העיר ועד ארגז החול של גני הילדים. אנו נביא לכם מידע מעודכן, חשוב ומעניין בשלל נושאים מגוונים: חינוך, תרבות, נדל"ן, ספורט, צרכנות, פלילים, מוניציפלי, רכילות ועוד ועוד.

אנו נהיה כאן בכל יום ובכל שעה כדי לשמוע אתכם, את דעתכם, את מחשבותיכם, לחשוף את כישרונותיכם בכתיבה, בשירה ובדיווח חדשותי. תוכלו לכתוב על הכל (באמצעות המייל האדום בדף הבית), לפרגן לעסקים ולהתלונן עליהם, תוכלו להעביר דרכנו שאלות להנהלת העירייה או לאנשים שלא נגישים אליכם. בקיצור אנחנו פה בשבילכם.

אנו נשמח לשמוע מה אתם חושבים על הפלטפורמה האינטרנטית שלנו, מה הייתם רוצים שנוסיף או שנשנה אם בכלל. בת-ים היא עיר מגוונת ויפהפייה, ואנו נעשה הכל כדי לגעת בכולם ובכולן, ולדבר לכולם ולכולן. אנחנו תמיד קשובים וערניים לביקורות שלכם, להערות ולהארות.

ברצוננו להודות למפרסמים שנותנים בנו אמון מראש ומזמינים את שאר העסקים לקחת חלק בפרסום באתר. אנו מאחלים לכם חוויית גלישה נעימה ובהצלחה גדולה לכולנו.

המייל שלנו, לכל מה שבא לכם לשאול, או לכתוב לנו:

[email protected]


 

צוות האתר:

 

עורכת תוכן:

טלי בנדו לאופר, 054-4597667

מנהלת שיווק ופרסום:

אפרת שרון, 050-7826846